News

Powstała najstraszniejsza karuzela świata. Jest jeden haczyk

Powstała najstraszniejsza karuzela świata. Jest jeden haczyk

Fot. Instagram.com/kellyy_was_here

Powstała najstraszniejsza karuzela na świecie. Przejażdżka na takiej maszynie gwarantuje naprawdę mocne wrażenia. Jest tylko jeden haczyk.

Mariah Carey pomylona z… Marią Skłodowską-Curie! To zdjęcie to hit! >> 

Jak wygląda najstraszniejsza karuzela na świecie? Po sieci krąży filmik, który to pokazuje. Ci, którzy mają ochotę na wyższy poziom adrenaliny we krwi wjeżdżają na sam szczyt bardzo wysokiego słupa. Kiedy są już na górze, zeskakują z siedzeń jak z bungee i spadają w dół. To nie koniec. Kiedy już wiszą do góry nogami, zapewne dziesiątki metrów nad ziemią, wszyscy zaczynają się kręcić wokół własnej osi. Na koniec zjeżdżają na dół karuzeli z tak samo wysoką prędkością, jak na nią wjechali.

Fame MMA 4: kiedy i gdzie oglądać na żywo? [STREAMING] >> 

Jesteście ciekawi, gdzie można wypróbować taką ekstremalną karuzelę? Sądząc po tym, co widzimy na filmiku, najstraszniejsza karuzela na świecie znajduje się w Parku Rozrywki Lotte World w Korei Południowej. Jest tylko jeden szczegół.

Wideo z przerażającą karuzelą jest fałszywe. To animacja stworzona na podstawie gry Gyro przez nieznanego internautę.

Lubisz randki i podróże? Jest praca dla Ciebie >> 

Nagranie z najstraszniejszą karuzelą świata robi prawdziwą furorę w internecie. Na Facebooku udostępniło je już 764 tysiące osób!

Chyba dobrze, że taka karuzela nie istnieje naprawdę, bo to wygląda na niebezpieczne…

Odważylibyście się wejść na coś takiego?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Free falling from 70m high, zero gravity for 2 seconds at 100km per hour. The literal “Ingat ka baka ma-fall ka..” slash “Humiwalay ang kaluluwa ko sa katawang lupa ko ng dalawang segundo” feeling. It looks a so-so ride but really scary from the top, I tell you. *swipe left for makalaglag kaluluwa video footage. . . . . . #fujifilm #fujifilmxt10 #xt10 #fujifilmfamily #photography #fujinon #fujifeed #23mmf2 #50mmf2 #23mmf2wr #streetphotography #fujifilmaccessories #korea #koreatravel #southkorea #seoul #incheonkorea #seoultravel #gyrodrop #lotteworld #seoulphotography #seoulmate #seoulsearching #kellyinseoul #lagoonamusementpark

Post udostępniony przez Kelly Regencia (@kellyy_was_here)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj