Reklama
placeholder
News

53-letnia Naomi Campbell została mamą. Na świat przyszła druga pociecha modelki

53-letnia Naomi Campbell została mamą. Na świat przyszła druga pociecha modelki

fot. instagram.com/naomi

Reklama
Reklama
placeholder

Naomi Campbell to legenda świata mody. Brytyjka urodziła się w 1970 roku, a w latach 80’ i 90’ była jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Została okrzyknięta jedną z 6 najważniejszych modelek swojej generacji. Naomi próbowała swoich sił także w aktorstwie i muzyce. 

Madonna trafiła do szpitala, nie było z nią kontaktu. Przekłada koncerty >>

Naomi Campbell została matką

Naomi Campbell poświęciła swoje życie karierze, która trzeba przyznać, jest imponująca. Na przestrzeni ostatnich lat modelka sprawdziła się w nowej roli: dwa lata temu po raz pierwszy została mamą, teraz także po raz drugi.

Naomi Campbell została mamą po raz pierwszy. 50-letnia modelka pokazała zdjęcie >>

Campbell na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie noworodka z podpisem:

Moje małe kochanie wiedz, że jesteś ceniony ponad miarę i otoczony miłością od chwili, gdy zaszczyciłeś nas swoją obecnością. Prawdziwy Dar od Boga, błogosławiony! Witaj mały chłopczyku 💙🍼✨ #mumoftwo ❤️💙 Nigdy nie jest za późno, by zostać mamą

Naomi Campbell – dzieci 

W maju 2021 roku Naomi poinformowała o przyjściu na świat jej pierwszego dziecka, córki. Do dziś nie jest wiadome, jak mała ma na imię, modelka nie pokazuje jej zdjęć i nie dzieli się życiem rodzinnym w mediach społecznościowych.

Drugie dziecko modelki to chłopczyk, tutaj także nie wiadomo, jak ma na imię. Na profilu Naomi na Instagramie nie widać twarzy chłopca.

Naomi Campbell – surogatka czy ciąża?

Pojawiły się wątpliwości na temat samego porodu drugiego dziecka Naomi. Tydzień wcześniej modelka widziana była bez ciążowego brzuszka, co może sugerować, że skorzystała z usług surogatki. Istnieje także możliwość, że Campbell urodziła po prostu wcześniej, a dopiero teraz podzieliła się tą informacją na Instagramie.

fot. instagram.com/naomi

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama