News

13-latka podpaliła się wykonując wyzwanie na TikToku

13-latka podpaliła się wykonując wyzwanie na TikToku

Fot. Pixabay.com

13-latka podpaliła się wykonując wyzwanie na TikToku. Dziewczyna ma za sobą skomplikowane operacje, przebywa w śpiączce.

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Opowiedziała co się stało >> 

Głośno mówi się o tym jak bardzo ważne jest dbanie o bezpieczeństwo w internecie. Na negatywne konsekwencje korzystania ze znanych aplikacji są narażone zwłaszcza dzieci. Często pojawiają się informacje o niebezpiecznych wyzwaniach, które są populane na TikToku.

Nastolatka podpaliła się przez challenge na TikToku

Aktualnie mówi się o 13-letniej Destiny z Portland w stanie Oregon, która chciała nagrać własną wersję challengu, który krążył w sieci. Chodziło o uformowanie z łatwopalnej cieczy kształtu na lustrze i jego podpalenie. Nastolatka prawie straciła życie.

Byłam w salonie, usłyszałam, jak córka krzyczy. Otworzyłam drzwi do łazienki, a tam wszystko się paliło! Destiny też była cała w płomieniach! – mówiła mama dziewczyny w rozmowie z ABC News

Obostrzenia od 6.06: większe imprezy i zgromadzenia, otwarcie sal zabaw >>

Prawdopodobnie do wybuchu pożaru doprowadziło zapalenie się oparów alkoholu, który do wykonania zadania chciała wykorzystać nastolatka. Kiedy znaleziono ją w łazience, TikTok był włączony i nagrywał całe zdarzenie.

Destiny ma poparzenia trzeciego stopnia, głównie szyi i prawego ramienia. Przeszła trzy operacje przeszczepu skóry, przed nią długa rehabilitacja.

Wiem, że kiedy się obudzi i  zrozumie co się stało, wpadnie w panikę. Ale wiem też, że jest silna i sobie z tym poradzi – mówiła jej mama. 

Pamiętajcie, żeby zawsze zachować ostrożność i zdrowy rozsądek. Nie bierzcie udziału w wyzwaniach, które mogą zagrażać Waszemu zdrowiu i życiu!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.