News

Tiktokerka Natalia Mango przeszła korektę płci. Wcześniej była Robertem

Tiktokerka Natalia Mango przeszła korektę płci. Wcześniej była Robertem

fot TikTok.com/nataliamango91

Tiktokerka znana jako @nataliamango91 zdecydowała się nagrać szczere wideo. Niestety, urodziłam się jako chłopak. Jako Robert – powiedziała.

Jessie J straciła ciążę. 'Nadal jestem w szoku, smutek jest przytłaczający' >> 

Natalia Mango zmieniła płeć

Nie każdy niestety rodzi się od razu w swoim ciele. Ja po prostu chcę być szczęśliwa. (…) Po prostu chcę żyć jak inne normalne dziewczyny (...) – mówiła Natalia w filmiku O Mnie.

Tiktokerka dodała, że może liczyć na wsparcie, ale spotyka ją też wiele przykrości. Są osoby, które publikowały w internecie jej stare zdjęcia.

Te wszystkie zdjęcia, które wyciekły tutaj na TikToku, to są moje zdjęcia, nie będę tego ukrywać, chcę powiedzieć wreszcie prawdę – słyszymy.

Natalia Mango opowiedziała też przez co przeszła, żeby móc być sobą. Była diagnozowana przez około rok. Żeby wyglądać kobieco, poddała się wielu kosztownym i bolesnym operacjom.

Najjjka stanie przed sądem? Ma wpłynąć zawiadomienie przeciwko tiktokerce >> 

Ja przeszłam operację zmiany płci, także ja już mam wszystko to, co każda kobieta. (…) Najpierw przeszłam roczną terapię hormonalną, która mnie uprawniła do sądownej zmiany płci (…), więc prawnie jestem też kobietą. Dzięki temu też w Tajlandii mogłam przejść zabieg zmiany płci. W kolejnych latach zaczęłam robić zabiegi już kosmetyczne, na twarzy, żeby zmienić moją twarz na kobiecą – opisała Natalia Mango.

Natalia Mango – operacja zmiany głosu

Pojawiły się komentarze, że tiktokerka wyłudziła pieniądze od osób, które wsparły jej zbiórkę na operację głosu. Natalia Mango wyjaśniła, że około 90% kosztów zabiegu pokrywają jej rodzice. Zabieg został odłożony w czasie ze względu na sytuacje pandemiczną w Tajlandii. Prawdopodobnie Natalia przejdzie operację zmiany głosu wiosną 2022 roku.

 

@nataliamango91

o mnie część 1

♬ dźwięk oryginalny - natalia91🥭

 

@nataliamango91

o mnie część 2

♬ dźwięk oryginalny - natalia91🥭


 

@nataliamango91

o mnie część 3

♬ dźwięk oryginalny - natalia91🥭

 

@nataliamango91

część 4 ostatnia o mnie

♬ dźwięk oryginalny - natalia91🥭
Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.