Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder - Północ. To piosenka o zawiedzionej miłości?

Natalia Szroeder - Północ. To piosenka o zawiedzionej miłości?

Materiały prasowe Warner Music Poland

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Szroeder jest obecna na scenie muzycznej od kilkunastu lat. W 2016 roku wokalistka  wydała swój debiutancki album zatytułowany Nadinterpretacje. Pięć lat później ukazała się jej kolejna płyta pod nazwą Pogłos. Po dłuższej przerwie artystka wraca z nowym materiałem. 

Roksana Węgiel szczerze o początkach kariery. Nie ukrywa, że nie było jej łatwo >>

Natalia Szroeder powraca z nowym singlem Północ. Śpiewa szczerze o tym, co czuje

Natalia Szroeder 5 kwietnia 2024 roku wydała nowy singiel pod tytułem Północ. Piosenka jest bardzo osobista. Wokalistka opowiada w niej o tym, co czuje. Słowa utworu mogą nawiązywać do zawiedzionej miłości. Od kilku miesięcy plotkowano o tym, że Natalia Szroeder rozstała się z Quebonafide. Choć żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie tej informacji, to właśnie tekst najnowszego utworu artystki może być odpowiedzią. Śpiewa w nim m.in.:

I choć wierzę w boski plan .Trudno tracić coś, co znam. Serce głupie cicho łka. Znów nie budzi mnie na czas.

Natalia Szroeder o piosence Północ mówi tak:

No słuchajcie, to się dzieje! Sama nie wierzę, że minęło tyle czasu od mojej ostatniej solowej premiery. Zleciało ekspresowo, bo poprzedni rok był naprawdę szaleńczym galopem. Nierzadko po wyboistych drogach. I choć nie chciałabym go już nigdy powtórzyć (nie to, co 2022, hehe), to wiem, że życie musi nas doświadczać na wiele sposobów. I prędzej czy później każda z tych doświadczonych kontuzji będzie cenna. Oh! Powroty są ekscytujące. Startujemy intymnie i kameralnie. Nie bardzo wiem, co więcej mogę Wam o tej piosence powiedzieć… myślę, myślę i nie wiem. Żyćko jest żyćkiem i tyle. Przytulam wszystkich Was, a zwłaszcza tych, których zeszłoroczne turbulencje nie oszczędzały. Wiem, że było nas sporo! To wszystko ten cholerny kosmos, hihi Boże, jak tęskniłam! Słyszymy się, moi drodzy! I to już naprawdę bardzo regularnie.

Singiel jest zapowiedzią trzeciego studyjnego albumu wokalistki. Teledysk do piosenki Północ możecie zobaczyć poniżej:

Quebonafide i Natalia Szroeder ROZSTALI SIĘ? To mają być dowody >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama