Reklama
placeholder
News

Natan Marcoń określa się jako dziecko indygo. Co to oznacza?

Natan Marcoń określa się jako dziecko indygo. Co to oznacza?

fot. instagram.com/natan.marcon/

Reklama
Reklama
placeholder

Natan Marcoń, który jest nietypowym influencerem zaangażowanym m.in. w walki freakfightowe, określa się mianem dziecka indygo. Co oznacza ten termin oraz jakich pseudonimów używa influencer?

Popek wyrzucony z federacji GROMDA. W tle proces sądowy >>

Natan Marcoń - pseudonimy i "wcielenia" influencera

Natan Marcoń w filmikach publikowanych na TikToku często porusza temat swoich "nowych wcieleń". W wywiadzie, który przeprowadziła z nim Katarzyna Paciorek (znana jako Kasix), po jednej z walk w Fame MMA, dookreślił, że czasem "kreuje postać", by ludzie nie oceniali jego prawdziwego "ja". Dodał jednak, że interesuje go opinia jedynie bliskich i przyjaciół. Influencer lubi używać pseudonimów, takich jak np. "Bóg Estetyki" czy "polski Mike Tyson", a jednak w przestrzeni internetowej najczęściej opisuje się jako "dziecko indygo". Jak można zauważyć, Natan Marcoń posiada wiele cech, które przypisuje się takim osobom. Co to oznacza?

Mata wyznał, że jest w spektrum autyzmu. "To moja supermoc" >>

Dziecko indygo - co to znaczy?

Słynna parapsycholożka, Nancy Ann Tappe, zaobserwowała, że niektóre dzieci odznaczają się nietypowymi drganiami pola magnetycznego o niebiesko-fioletowej barwie (termin indygo, stosowany jest też w odniesieniu do występującego naturalnie barwnika - błękitu indygo). Osoby urodzone z aurą w tym kolorze posiadają szczególne cechy, a ich wyjątkowość jest zauważalna od najmłodszych lat. Ufają swojej intuicji, są świadome siebie i otoczenia, uciekają schematom, kwestionują większość zasad oraz są wszechstronnie uzdolnione. Najczęściej odznaczają się wieloma pasjami i zdeterminowaniem w każdej dziedzinie życia. Takie dzieci są bardzo ambitne, pewne siebie i swoich możliwości - najczęściej nie interesują się opinią czy potwierdzeniem ich zdolności ze strony innych. W życiu podążają własną ścieżką i starają się czasem poprawić niektóre elementy świata, nie zgadzając się na wykonywanie pewnych czynności przeciętnymi sposobami czy próbując naprawić "system". Często mówi się, że dzieci indygo mają "stare dusze", co oznacza, że mają w sobie duże pokłady inteligencji i mądrości.

Znaliście ten termin?

 

@natan.marcon

moc estetyki

♬ dźwięk oryginalny - Natan Marcoń

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama