News

NEL i Filipek w singlu Obsesja. To zapowiedź debiutanckiej EP-ki

fot. YouTube.com/NEL

NEL nie zwalnia tempa. Po znakomitym sukcesie singli Zapachy oraz Cud, przyszedł czas na kolejny utwór – Obsesja.  Teledysk do piosenki NEL, z gościnnym udziałem Filipa „Filipka” Marcinka, miał premierę na początku listopada.

Eurowizja Junior 2022: Laura Bączkiewicz – To The Moon w nowej wersji. Zobacz teledysk do polskiej piosenki >> 

NEL, Filipek – Obsesja

Zakochanie nie zawsze wygląda tak, jak planowaliśmy, na co wpływ maja czynniki z przeszłości, wyobrażenia i miłość, nad którą tak ciężko zapanować. „Obsesja” to właśnie wszystko to, ubrane w minimalistyczne, rozkręcające się pianino z elementami nowoczesnego brzmienia – mówi o nowym utworze NEL.

Obsesja to bardzo osobisty singiel. Jako pierwszy zapowiada debiutancką EP-kę NEL, która ma pojawić się w 2023 roku.

Viki Gabor – nowa płyta ID. Tracklista, data premiery, szczegóły >>

24-letnia NEL jest jednym z nowych głosów na polskiej scenie, ale już mocno zaznaczyła na niej swoje miejsce. Jej znakami rozpoznawczymi są charyzma i unikatowy, łagodny wokal.

W czerwcu 2022 roku NEL została oficjalnie przyjęta do grona artystów wspieranych przez Spotify w ramach polskiej odsłony globalnego projektu RADAR Polska.

NEL możecie obserwować na Instagramie @neltropic. Z pewnością jeszcze nie jeden raz nas zaskoczy!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.