News

Nick Carter z Backstreet Boys złożył pozew. Kobiety oskarżyły go o napaść seksualną

Nick Carter z Backstreet Boys złożył pozew. Kobiety oskarżyły go o napaść seksualną

fot. Wikimedia Commons/Melodyschamble

Z doniesień magazynu People wynika, że Nick Carter złożył „kontrpozew” przeciwko kobietom, które oskarżyły go o napaść seksualną.

Przypomnijmy, że w grudniu 2022 roku mówiło się o tym, że wokalista znany z Backstreet Boys został oskarżony przez Shannon „Shay” Ruth o to, że wykorzystał ją seksualnie. Do zdarzenia miało dojść w 2001 roku.

Media informowały, że podobny pozew przeciwko Nickowi Carterowi złożyły jeszcze trzy inne kobiety. Mężczyzna zaprzeczał oskarżeniom.

Nick Carter z Backstreet Boys oskarżony o gwałt. Adwokat zabrał głos >> 

Nick Carter sprzeciwia się oskarżeniom o napaść seksualną.

Według People, Nick Carter złożył pozew przeciwko Shannon Ruth oraz wokalistce Melissie Schuman, które oskarżyły go o gwałt. W dokumencie miało znaleźć się stwierdzenie, że kobiety wykorzystały ruch #MeToo i „rozpoczęły spisek, który ma na celu zniesławienie i oczernienie piosenkarza oraz zrujnowanie jego reputacji w celu zwrócenia na siebie uwagi i zdobycia popularności i/lub wyłudzenia pieniędzy”.

W pozwie Shannon Ruth i Melissa Schuman miały zostać opisane jako „oportunistki”, które przyczyniły się do tego, że w wyniku oskarżeń Nick Carter stracił  2,3 miliona dolarów.

Nick Carter ma być zdania, że jego spór ze zmarłym w listopadzie 2022 roku bratem, Aaronem Carterem, został wykorzystany do tego, żeby uwiarygodnić wersję, że jest winny nadużyć. 

People przypomina, że Melissa Schuman oskarżyła Nicka Cartera w 2017 roku. Do wykorzystania jej przez muzyka miało dojść na początku lat 2000.

Steven Tyler z Aerosmith z poważnymi oskarżeniami. Jest oficjalnie wymieniony w pozwie >> 

Adwokat Shannon Ruth w rozmowie z Page Six stwierdził, że „ława przysięgłych przeanalizuje dowody i podejmie decyzję” w sprawie.

Czytamy, że Nick Carter chce oczyścić swoje imię.

Tak jak ofiary napaści na tle seksualnym mają prawo do szukania sprawiedliwości i bycia wysłuchanymi, tak samo osoby fałszywie oskarżone o napaść na tle seksualnym mają prawo do rzetelnego procesu sądowego i obrony – podano w pozwie.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.