News

OhTrapstar nie żyje. 23-letni raper zginął w tragicznym wypadku

OhTrapstar nie żyje. 23-letni raper zginął w tragicznym wypadku

fot. youtube.com/ohtrapstar

OhTrapstar nie żyje.

23-letni raper zginął w tragicznym wypadku. Co się stało? 

Od kilku lat w Stanach Zjednoczonych obserwujemy bardzo niepokojące zjawisko - wielu raperów umiera w bardzo młodym wieku. Powody są różne: narkotyki, strzelaniny, gangowe porachunki i wypadki samochodowe.

Mata: Patoprohibicja nawiązuje do zatrzymania rapera. Nowa piosenka i teledysk >>

Pop Smoke, XXXTentacion, Juice WRLD, Lil Peep, Mac Miller to tylko kilku artystów, którzy w ciągu ostatnich pięciu lat przedwcześnie pożegnali się ze światem. 

W zeszłym tygodniu w Miami miała miejsce kolejna katastrofa. W wypadku samochodowym zginał OhTrapstar.

OhTrapstar nie żyje. Wypadek samochodowy

Do wypadku doszło 25 maja w Miami. Jadący z dużą prędkością samochód nagle zjechał z ulicy i uderzył w pobliski dom. Chwilę później pojazd stanął w ogniu. Oprócz młodego rapera w środku były jeszcze dwie osoby. Carralero (prawdziwe nazwisko rapera) i jego 23-letnia koleżanka zginęli na miejscu, a jego 22-letni kolega odszedł w szpitalu.

Straż pożarna Miami informuje, że w budynku, w który uderzył samochód, przebywały dwie osoby. Na szczęście nie stało się im nic poważnego. 

Szok! Mona Lisa zaatakowana... ciastem! Co się stało w Luwrze? [WIDEO] >>

OhTrapstar: kim był?

OhTrapstar, czyli Ernesto Enrique Carralero, to 23-letni raper pochodzący z Florydy. Swoją karierę zaczął w 2017 roku. Jego największym hitem była piosenka Choppa, która w chwili pisania tego artykułu ma prawie dziesięć milionów odtworzeń.

Co ciekawe, Carralero był kuzynem dwóch innych raperów -  Lil Pumpa oraz Lil Ominousa To właśnie ten drugi w swoim poście na Instagramie potwierdził śmierć OhTrapstara. 

Kocham cię. Przepraszam cię, że mnie tam nie było, braciszku. Jestem smutny. Nie zasługiwałeś na to. Mieliśmy tyle wspólnych wspomnień, uczyłem cię rapować, grać w kosza i jak dobrze traktować własną matkę. Tęsknię. Będziesz na zawsze w moim sercu - możemy przeczytać na instagramowym profilu Lil Ominousa. 

fot. youtube.com/ohtrapstar

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.