News

Ola z Psycho Couple jest w drugiej ciąży! „I znowu ten okropny poród”

Ola z Psycho Couple jest w drugiej ciąży! „I znowu ten okropny poród”

Fot. YouTube.com/The Happy Family

Ola z Psycho Couple jest w drugiej ciąży. Youtuberka i jej partner nagrali film, w którym pokazali wyniki testu ciążowego.

Psycho Couple pokazali film z porodu! Ich córka ma nietypowe imię >> 

Ola i Kamil z kanału Psycho Couple są rodzicami Lyry. Para, która od jakiegoś czasu działa w internecie jako The Happy Family, dzieliła się z fanami przygotowaniami do narodzin córki. Opublikowali nawet na YouTube film z porodu swojego dziecka.

Psycho Couple będą mieli drugie dziecko

Niedawno 23-letnia Ola i 39-letni Kamil ogłosili, że ich rodzina się powiększy. Na ich kanale @The Happy Family pojawił się film, w którym zobaczycie jak Ola wykonuje test ciążowy i reakcję youtuberów na wieść, że po raz kolejny zostaną rodzicami.

Nie! Nie jestem w ciąży znowu! – powiedziała zaskoczona Ola, widząc dwie kreski na teście.

Dobrze, że nie usunęłam tych rozstępów, bo i tak będę miała nowe. (…) Nie, ja nie wierzę, znowu jest ta sama sytuacja co w zeszłym roku, że ja nie wierzę, że to się wydarzyło. – mówiła później influencerka.

One rodzą w 2021 roku! Kto zostanie mamą? >> 

Musimy powiedzieć naszemu dziecku. (…) Co teraz?! Mamy za małe mieszkanie! Nie mamy pokoju dla drugiego dziecka! Nie mamy pokoju. Trudno, będą spać razem. (…) Ja byłam pewna, że nie jestem w ciąży.  – dodała Ola.

I znowu ten okropny poród – mówi na końcu przyszła mama.

(…) Jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi. Trochę nas to zaskoczyło, ale z drugiej strony mega się cieszymy – podsumowali Ola i Kamil.

Ola z Psycho Couple podaje partnerowi… swoje mleko. Przesada? >> 

W komentarzach pod filmikiem fani gratulowali Psycho Couple. Pojawiły się też głosy, że Ola zaszła w ciążę zbyt szybko. Przypomnijmy, że mała Lyra przyszła na świat 6 września 2020 roku.

Przyłączamy się do gratulacji! :-) 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.