Reklama
placeholder
News

Open’er 2024: czy można oglądać online?

Open’er 2024: czy można oglądać online?

fot. Facebook: Open'er Festival

Reklama
Reklama
placeholder

Open'er 2024 odbywa się w dniach od 3 do 6 lipca na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Czy w sieci jest dostępna transmisja z festiwalu?

Organizatorzy Open'er Festivalu 2024 przygotowali dla publiczności wiele atrakcji. Wśród nich oczywiście nie mogło zabraknąć koncertów polskich oraz zagranicznych gwiazd. W tegorocznym line-upie znaleźli się m.in.  Dua Lipa, Doja Cat, Hozier, Maneskin, Foo Fighters, 21 Savage, Ice Spice, Sam Smith i Skrillex, Taco Hemingway, Oki, PRO8L3M, bracia Kacperczyk I Kwiat Jabłoni. Poza koncertami podczas festiwalu mają miejsce m.in. pokazy mody oraz pokazy teatralne.

Open’er Festival 2024: zmiany w line-upie. Dwie gwiazdy musiały odwołać występy >>

Open'er 2024: gdzie można oglądać festiwal?

Transmisja Open'era 2024 na żywo niestety nie jest nigdzie dostępna. Relacje z tegorocznego festiwalu można jednak śledzić w mediach społecznościowych, w tym na profilach 4FUN.TV na Instagramie oraz Facebooku. Znajdziecie tam wiele zdjęć oraz filmików z występów gwiazd, które będą publikowane na bieżąco przez wszystkie cztery dni festiwalu. Poza tym jeśli w trakcie festiwalu organizatorzy ogłoszą jakąś coś ważnego, na pewno zostaniecie o tym poinformowani. Relację z Open'era można śledzić również na oficjalnych profilach festiwalu w mediach społecznościowych. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama