News

Tragedia w parku rozrywki. 6-latka nie żyje

Tragedia w parku rozrywki. 6-latka nie żyje

fot. YouTube.com/Denver7 - The Denver Channel

W parku rozrywki doszło do tragedii. W wyniku dramatycznego wypadku zginęła sześcioletnia dziewczynka.

Tiktokerka spadła z 9. piętra. 23-latka nagrywała wideo >>  

Dziewczynka zginęła w parku rozrywki

Do zdarzenia doszło w pierwszą niedzielę września 2021 roku w parku rozrywki w stanie Kolorado. Z atrakcji, która jest nazywana „Upadkiem w nawiedzonej kopalni”, korzystała m.in. 6-letnia dziewczynka.

„Kolejka” została otwarta w 2017 roku. Osoby, które zdecydują się na nią wsiąść mają najpierw spadać, a później zatrzymać się tuż przy ziemi. Aby dostarczyć jeszcze więcej wrażeń, zamiast pełnej uprzęży i drążków, kabina ma być wyposażona w pasy.

Bart Sosnowski nie żyje. Artysta Męskiego Grania miał 38 lat >> 

Nie wiadomo jak do tego doszło, że 6-latka mogła skorzystać z atrakcji. Dziewczynka była w parku ze swoimi rodzicami. W czasie przejażdżki dziecko wypadło z kabiny i spadło do ponad 33-metrowego szybu. Mimo udzielenia szybkiej pomocy, dziewczynka zmarła. Według doniesień portali, odniosła „wielokrotne, tępe uderzenia”. Policja prowadzi śledztwo.

Przedstawiciele parku potwierdzili, ze doszło do tragicznego wypadku. We wpisie na Facebooku zapowiedzieli, że do zakończenia śledztwa nie będą komentować sprawy.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.