Reklama
placeholder
News

Paulina Smaszcz bez stanika 'kopiuje' Miley Cyrus. 'Kobieta powinna być niezależna'

Paulina Smaszcz bez stanika 'kopiuje' Miley Cyrus. 'Kobieta powinna być niezależna'

fot. Instagram.com/paulina.smaszcz/YouTube.com/Miley Cyrus

Reklama
Reklama
placeholder

Paulina Smaszcz bez stanika zatańczyła do hitu Miley Cyrus. Była żona Macieja Kurzajewskiego wystylizowała się podobnie, jak amerykańska wokalistka w teledysku do piosenki Flowers.

Miley Cyrus – Flowers to odpowiedź na przebój Bruno Marsa. Posłuchajcie tych fragmentów >>  

Singiel Flowers, w którym Miley Cyrus nawiązuje do nieudanego małżeństwa z Liamem Hemsworthem, bije rekordy popularności. Przebojem stał się też wydany niewiele wcześniej „diss na Pique” Shakiry, czyli BZRP Music Sessions #53.

Obie piosenki doceniła Paulina Smaszcz. Dziennikarka opublikowała na Instagramie wpis skierowany do Shakiry, w którym stwierdziła, że „czuje się przytulona”.

Niedawno była partnerka Macieja Kurzajewskiego dodała na swój profil filmik z TikToka, na którym tańczy do przeboju Miley Cyrus i tak jak ona zapewnia, że „może sama kupić sobie kwiaty, napisać swoje imię na piasku i rozmawiać ze sobą godzinami”. W pewnym momencie bierze na ręce dwa psy i tańczy z nimi.

Paulina Smaszcz podważa uczucia eksmęża do Katarzyny Cichopek. Padły ostre słowa o nowym związku Kurzajewskiego >>

Paulina Smaszcz ma na sobie czarne spodnie i marynarkę, którymi nawiązuje do jednej ze stylizacji Miley Cyrus. Mówi się, że wykonawczyni Flowers w klipie ma na sobie ten sam garnitur, który Liam Hemsworth włożył na jedną z premier w 2019 roku.

Paulina Smaszcz dodała do swojego wideo wpis:

Kobieta powinna być niezależna. Mieć własne życie, takie które jest fundamentem bez żadnego faceta. Związek w każdej chwili może się rozpaść, lecz mimo tego, ona będzie miała swoje miejsce, pieniądze, swoją pasję, samoświadomość, doświadczenie, kompetencje i życie.

Co myślicie o takiej wersji Flowers?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama