Reklama
placeholder
News

Kim jest Paweł, na urodzinach którego zagrała Nicole Scherzinger i Black Eyed Peas? To był zlot celebrytów

Kim jest Paweł, na urodzinach którego zagrała Nicole Scherzinger i Black Eyed Peas? To był zlot celebrytów

fot. Instagram: @m_rozenek

Reklama
Reklama
placeholder

W pierwszy weekend lipca do mediów społecznościowych trafiło mnóstwo zdjęć i nagrań z urodzin Pawła Marchewki. Polski miliarder, który obchodził swoje 51. urodziny, zorganizował przyjęcie, na którym bawiła się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu. Impreza odbyła się w prestiżowej lokalizacji – Palais Bulles, znanym również jako Bańkowy Pałac, na Lazurowym Wybrzeżu. To niezwykłe miejsce przyciągnęło nie tylko znane osobistości z polskiego świata celebrytów, ale również zagraniczne gwiazdy. Kim jest miliarder, który zorganizował tak huczne urodziny w towarzystwie gwiazd?

Syn najbogatszego Azjaty bierze ślub. Wśród gości Rihanna, Justin Biber i Mark Zuckerberg >>

Urodziny Pawła Marchewki przyciągnęły polskie i zagraniczne gwiazdy

Znany przedsiębiorca Paweł Marchewka zorganizował przyjęcie, które można określić jednym słowem – spektakularne. Jego urodziny były prawdziwym magnesem przyciągającym światowe gwiazdy oraz polskie ikony show-biznesu. Gośćmi na przyjęciu byli m.in.:

  • Anna i Robert Lewandowscy
  • Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem i dziećmi
  • Agnieszka Woźniak-Starak
  • Katarzyna Sowińska
  • Krzysztof i Paulina Piątek
  • Magdalena Pieczonka
  • Jankes

Ale to nie wszystko – w programie uroczystości znalazły się również atrakcje, takie jak występy Nicole Scherzinger i Black Eyed Peas.

Miss Supranational 2024 wybrana! Kim jest Harashta Haifa Zahra? >>

Paweł Marchewka – kim jest miliarder?

Paweł Marchewka to 51-letni przedsiębiorca z Ostrowa Wielkopolskiego. Choć formalnie kształcił się w ekonomii i zdobył MBA, jego prawdziwą pasją były gry komputerowe. Już w szkole średniej handlował grami, sprowadzając je z wrocławskiej giełdy do Ostrowa. Mając 18 lat, założył firmę Techland, która początkowo zajmowała się dystrybucją gier. Prawdziwy przełom nastąpił w 2006 roku, gdy Techland wypuścił grę Call of Juarez, która zdobyła międzynarodowe uznanie. Kolejne sukcesy, takie jak Dead Island i Dying Light,  umocniły pozycję Marchewki w branży.

W 2024 roku jego majątek został wyceniony na 2,1 miliarda dolarów, co zapewniło mu miejsce w rankingu 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes, dzieląc lokatę z Zygmuntem Solorzem.

Mimo imponującej fortuny Marchewka pozostaje osobą prywatną. Jego żona, Aleksandra, nie tylko wspiera go na co dzień, ale również pełni kluczową rolę wTechlandzie, gdzie odpowiada za strategię rekrutacyjną i kulturę pracy firmy.

Zdjęcia z 51.urodzin Pawła Marchewski możecie zobaczyć poniżej:

Roksana Węgiel w wianku z welonem. Niedługo weźmie drugi ślub? >>

 

 

 

fot. Instagram: @annalewandowska

fot. Instagram: @m_rozenek

fot. Instagram: @magdapieczonkamakeup

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama