Reklama
placeholder
News

Syn najbogatszego Azjaty bierze ślub. Wśród gości Rihanna, Justin Biber i Mark Zuckerberg

Syn najbogatszego Azjaty bierze ślub. Wśród gości Rihanna, Justin Biber i Mark Zuckerberg

fot. YouTube.com/WedMeGood

Reklama
Reklama
placeholder

W marcu najbogatszy człowiek w Azji, Mukesh Ambani, zorganizował dla swojego syna trzydniową imprezę przedślubną, na którą zaproszono 1200 gości, wśród których znaleźli się byli światowi przywódcy, potentaci technologiczni i megagwiazdy Bollywood. Gościom czas uprzyjemnił mini-koncert Rihanny. Na dole tekstu możecie obejrzeć nagranie z tego wydarzenia.

Rihanna i ASAP Rocky pokazali drugiego synka po raz pierwszy! Rodzinna sesja [FOTO] >>

W maju rodzina zabrała gości na trzydniowy przedślubny rejs z Włoch do Francji, który, jak donoszą indyjskie media, obejmował set DJ-ski Davida Guetty, występ Katy Perry z jej hitem Firework i Pitbulla.

Pitbull zagra koncert w Polsce?! TO zelektryzowało fanów >>

Ostatecznie ślub zaplanowano na 12 lipca (ceremonia) i 14 lipca (huczne przyjęcie). 29-letni Anant Ambani poślubi wtedy swoją długoletnią dziewczynę, Radhikę Merchant. Na ten moment opublikowano oficjalny filmik przedślubny, który również możecie obejrzeć na dole tekstu.

Kim jest rodzina Ambani?

Według Forbesa, ojciec pana młodego, 66-letni Mukesh Ambani, jest obecnie dziewiątym najbogatszym człowiekiem na świecie z majątkiem wartym 116 miliardów dolarów. Jest także najbogatszym człowiekiem w Azji.

Jego firma Reliance Industries to ogromny konglomerat osiągający roczne przychody przekraczające 100 miliardów dolarów, obejmujący różne branże, od petrochemii, ropy i gazu po telekomunikację i handel detaliczny.

Rodzina Ambani jest właścicielem między innymi 27-piętrowego prywatnego apartamentowca o nazwie Antila o wartości 1 miliarda dolarów w Bombaju. Posiada trzy lądowiska dla helikopterów, garaż na 160 samochodów, prywatne kino, basen i centrum fitness.

Hailey Bieber jest W CIĄŻY! Ona i Justin pokazali zdjęcia z brzuszkiem >>

Patriarcha rodziny przekazuje obecnie firmę swoim dwóm synom i córce. Najstarszy syn, Akash Ambani, jest obecnie prezesem Reliance Jio, ich firmy telekomunikacyjnej, córka Isha nadzoruje handel detaliczny, a najmłodszy syn, pan młody, Anant działa w nowym biznesie energetycznym.

Panna młoda, 29-letnia Radhika Merchant, jest córką potentata farmaceutycznego Virena Merchanta i dyrektorem marketingu jego firmy Encore Healthcare.

Ślub miliarderów - goście

W marcu na przyjęciu przedślubnym na liście gości znaleźli się Bill Gates, Mark Zuckerberg, byli przywódcy Kanady i Kataru, a także gwiazdy Bollywood z najwyższej półki, takie jak Shah Rukh Khan i Deepika Padukone. Oprócz Rihanny na scenie pojawili się także Akon i Diljit Dosanjh, pendżabski piosenkarz, który zyskał międzynarodową sławę występem na Coachelli.

Na ubiegłotygodniowej ceremonii sangeet, podczas której rodziny pary młodej wykonują dla gości tańce, miał wystąpić Justin Bieber, który przyleciał na to wydarzenie do Bombaju.

Tak prezentuje się przyszła para młoda i rodzina Ambani na przedślubnym filmie:

Koncert Rihanny na imprezie przedślubnej u rodziny Ambani:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama