News

Pełnia Księżyca – sierpień 2020. Kiedy oglądać?

Pełnia Księżyca – sierpień 2020. Kiedy oglądać?

Fot. Maxpixel.net

Pełnia Księżyca już w sierpniu 2020 roku! Kiedy dokładnie będziemy mogli oglądać to niesamowite zjawisko?

TikTok i AliExpress zakazane w Polsce? Ministerstwo Cyfryzacji odpowiada >>

Letnie miesiące to doskonały czas na obserwowanie zjawisk astronomicznych. W czerwcu mogliśmy zobaczyć pełnię Truskawkowego Księżyca, a w lipcu i sierpniu – Południowe i Północne delta Akwarydy. Spadające gwiazdy możemy oglądać aż do 25 sierpnia! Maksimum roju Południowych delta Akwarydów jest już za nami, jednak 8 sierpnia przypada maksimum roju Północnych Delta Akwarydów.

Pełnia Księżyca w sierpniu 2020 – data, godzina

W sierpniu 2020 roku czeka nas też pełnia Księżyca, czyli faza, podczas której nasz naturalny satelita znajduje się po przeciwnej stronie Ziemi niż Słońce. Pełnię Księżyca Jesiotrów będziemy mogli zobaczyć w poniedziałek 3 sierpnia o godzinie 17.59. Wtedy ma być on widoczny aż w 99%.

Spadające gwiazdy – lato 2020: kiedy oglądać Południowe delta Akwarydy? >> 

Sierpniowa pełnia jest nazywana nie tylko Pełnią Księżyca Jesiotrów, lecz także Pełnią Zielonej Kukurydzy, Pełnią Zbożową lub Pełnią Czerwoną.

Kolejną pełnię Księżyca – Pełnię Księżyca Plonów – zobaczymy za miesiąc, dokładnie 2 września 2020 roku.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani ☺️ Przed nami wyjątkowy czas. Pełnia Jęczmiennego Księżyca w znaku Wodnika nakłada się na energię Przesilenia Letniego Lammas. Bardzo silna energia projekcyjna. Słońce przebywa w swoim znaku Lwa dlatego wszystko co związane z sukcesem i mocą będzie wzmocnione. Oczyszczają się nasze lęki i wszystko staje się możliwe, a my wypełnieni tym Światłem sięgamy Gwiazd... ☺️🤗 jeżeli chcesz żebym zrobiła dla Ciebie rytuał to napisz do mnie lub zadzwoń ☺️ Rytuał będzie robiony 2.08 o godz. 20:00 ☺️ Więcej informacji na priv ☺️ #praca #wiedza #wiedźma #magia #rytuały #rytuał #pełnia #pełniaksiężyca #dom #poczucie bezpieczeństwa #stabilizacja #powodzenie #moc #finanse#sukces #oczyszczenie #surya #zielonagora

Post udostępniony przez Margarita- Magia i Anioły (@margaritakochan_wrozby)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.