News

Film Pętla: Królikowski pytał Stramowskiego o sceny seksu z jego żoną

Film Pętla: Królikowski pytał Stramowskiego o sceny seksu z jego żoną

Fot. Instagram.com/kasiawarnke

Antek Królikowski porozmawiał z Piotrem Stramowskim o scenach seksu z jego żoną. Wszystko w ramach nowego filmu Patryka Vegi - Pętla.

Już 4 września na ekrany kin wejdzie nowy film Patryka Vegi pod tytułem Pętla. Opowiadać ma on historię tzw. "afery podkarpackiej". Akcja rozgrywać się będzie, między innymi, w ekskluzywnym domu publicznym, w którym rzekomo nagrywano polityków, celebrytów oraz sportowców. Na ekranie zobaczymy m.in. Antka Królikowskiego, Piotra Stramowskiego, Katarzynę Warnkę oraz Tomasza Dedka.

Julia Wieniawa wystąpi w... lekturze szkolnej. Znamy szczegóły! >>

Film Pętla: sceny seksu między Królikowskim a Warnke

W najnowszej produkcji Patryka Vegi główna rola przypadła Antkowi Królikowskiemu. Aktor zagrał wiele odważnych scen. Do jednej z nich należy scena gorącego seksu z postacią graną przez Katarzynę Warnke.

Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że mąż Warnke, Piotr Stramowski, również występuje w filmie i prywatnie przyjaźni się z Królikowskim. W ramach promocji filmu Pętla Patryk Vega poprosił o skomentowanie przez aktorów co czują całując się albo grając w tak odważnych scenach z obcymi osobami. Przede wszystkim poruszyli kwestię sytuacji, gdy jedną z nich jest żona kolegi.

Dziwne to było, że miałem pikantne sceny z żoną mojego kumpla, ale one były tak naprawdę pikantne gdzieś tam głęboko. W ogóle mam wrażenie, że w głowie bardziej, niż na zewnątrz – wyznał Królikowski w rozmowie ze Stramowskim.

Słowa Królikowskiego potwierdziła również Katarzyna Warnke.

Ten erotyzm nie sprowadza się tylko do momentów spełnienia, ale jest w dużej mierze widoczny w każdej ich rozmowie – stwierdziła aktorka.

Antek Królikowski w scenach łóżkowych u Vegi. Film Pętla ma dwa zwiastuny [WIDEO] >> 

Czekacie na nowy film Patryka Vegi?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DOKUMENTACJA "AFERY PODKARPACKIEJ" DO FILMU "PĘTLA" PATRYKA VEGI #aferapodkarpacka #patrykvega #pętlafilm

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak żyć?🤔 #pętlafilm

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.