News

Pezet i Kayah w duecie! NISKO JEST NIEBO to hit?

Pezet i Kayah w duecie! NISKO JEST NIEBO to hit?

Fot. YouTube.com/Koka Beats/Instagram.com/kayah_official

Pezet i Kayah w duecie! Ich singiel Nisko Jest Niebo to hit? Zobaczcie teledysk do wspólnego kawałka wokalistki i rapera.

Daniel Majewski jak polski Maluma? Nagrał piosenkę po hiszpańsku >>

Pezet i Kayah – Nisko Jest Niebo

4 listopada 2020 roku w internecie pojawił się nowy kawałek Pezeta – Nisko Jest Niebo. W singlu, który zapowiada  kolekcjonerskie wydanie jego ostatniej płyty - Muzyka Współczesna Extended - wykorzystano kompozycję Wiosna Przyjdzie i Tak, którą w 2010 roku Kayah stworzyła wspólnie z Royal Quartet.

Ten utwór Kayah i Royal Quartet, który samplujemy to coś wybitnego, pięknego. Przyszedłem z nim do Auera i powiedziałem: "Zsampluj to, najwyżej nic z tego nie będzie, ale muszę napisać coś o takim ładunku emocjonalnym.” Dziękuję Kayah za możliwość użycia tego dzieła. Mimo, że muzyka jest genialna, pewnym sensie nigdy już nie chciałbym dostać bodźca do napisania tego rodzaju piosenki... – czytamy w opisie teledysku do Nisko Jest Niebo.

O nowym utworze napisała też Kayah.

(…) napiszę, że jest mi bardzo miło i jest to mega wzruszające, kiedy moja twórczość nie tylko trafia do czyjegoś serca, ale także do jego wrażliwości i kreatywności i sprawia, że na kanwie tego co kiedyś stworzyłam ja, powstaje coś nowego... coś pięknego... coś wzruszającego... Chyba nie ma większego komplementu dla Artysty, kiedy inny Artysta go wykorzystuje! @pezetofficial dziękuję Ci bardzo za to wykorzystanie (…) – czytamy na profilu kayah_official.

Zuza Jabłońska: debiutancka płyta już dostępna! [PIOSENKI] >> 

Co o współpracy Pezeta i Kayah myślą fani?

Hipnotyzujące. Brawo. Piękny numer.

Dziękuję za ten utwór!

Pezet jest wieczny. Po takich utworach tylko to potwierdza.

Najlepszy rap w wykonaniu Pezeta (…) – czytamy w komentarzach na YouTube.

Muzyka Współczesna Extended – Pezet – płyta

Album Muzyka Współczesna Extended, na którym ukaże się Nisko Jest Niebo to ukłon w stronę fanów Pezeta. Jak poinformował raper, na wydawnictwie w kolekcjonerskim boxie w kształcie radia samochodowego, znajdzie się aż 5 dodatkowych utworów, w tym wcześniej opublikowana Zonda. Wszystkie nagrania powstały już po premierze podstawowej wersji albumu.

Oprócz płyty CD w pudełku znajdzie się różowa kaseta magnetofonowa, magazyn „Magenta” oraz zapach samochodowy „bubble gum”. Limitowany zestaw będzie dostępny tylko w preorderze i nie będzie dystrybuowany w sklepach stacjonarnych. Oficjalna premiera płyty Muzyka Współczesna Extended zapowiadana jest na 27 listopada 2020 roku. 

 Przypomnijmy, że krążek Muzyka Współczesna zdobył status podwójnej platyny.

Jak Wam się podoba Nisko Jest Niebo

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PEZET mnie wykorzystał!!! Tak brzmiałby nagłówek, gdybym była portalem plotkarskim... A że jestem zwykłą kompozytorką i autorką tekstów, która też śpiewa swoje utwory, to napiszę, że jest mi bardzo miło i jest to mega wzruszające, kiedy moja twórczość nie tylko trafia do czyjegoś serca, ale także do jego wrażliwości i kreatywności i sprawia, że na kanwie tego co kiedyś stworzyłam ja, powstaje coś nowego... coś pięknego... coś wzruszającego... Chyba nie ma większego komplementu dla Artysty, kiedy inny Artysta go wykorzystuje! @pezetofficial dziękuję Ci bardzo za to wykorzystanie 🙏❤️ Posłuchajcie sami i obejrzyjcie ten piękny klip. Kiedyś Kayah & Royal Quartet "Wiosna przyjdzie i tak", a dzisiaj Pezet i Auer "Nisko jest niebo"... I jeszcze taki cytat od Pezeta: "Ten utwór Kayah i Royal Quartet, który samplujemy to coś wybitnego, pięknego. Przyszedłem z nim do Auera i powiedziałem: "Zsampluj to, najwyżej nic z tego nie będzie, ale muszę napisać coś o takim ładunku emocjonalnym.” Dziękuję Kayah za możliwość użycia tego dzieła. Mimo, że muzyka jest genialna, pewnym sensie nigdy już nie chciałbym dostać bodźca do napisania tego rodzaju piosenki..." ❤️ PS. Link do klipu znajdziecie w stories.

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„…dzisiaj jakoś nisko jest niebo.” Pezet / Kayah / Auer Muzyka Współczesna Extended: www.pezet81.pl

Post udostępniony przez Pezet (@pezetofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Puk! Puk! 🚪🚪 Ja już się nie mogę doczeeekkaaaać!🤩🤩 Wiem, że Wy także czekacie z niecierpliwością. Pisaliście, że na ten duet czekacie bardzo!❤️❤️😍 I wcale Wam się nie dziwię, bo Królowa @meryspolsky jest genialna! ❤️🤍🖤 Już jutro zaprezentujemy Wam nasze „Królestwo Kobiet”!!!!! 👑👑 Premiera klipu o 10:00. Wrzucę Wam tutaj. Mam nadzieję, że dacie radę obejrzeć i podzielicie się z nami swoimi komentarzami, wiecie że zawsze na to liczymy 😄. Tymczasem życzę Wam miłego dnia i do jutra. Aha, utwór posłuchacie także jutro w @radio_rmffm, @radio_zet i @radio_eska, a być może Wasze ulubione radio też puści? Kto wie… 😄 Pamiętajcie, dokładnie o 10:00 premiera klipu. Niech ten czasu już szybko leci 🤓🤓. Buziam. 😘😘 #kayah #meryspolsky #duet #krolowespolsky #singiel #premiera #comingsoon #nadchodzi #krolestwokobiet #jużjutro

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.