News

Piosenki Ariany Grande po polsku. Dobrze brzmią w naszym języku?

Piosenki Ariany Grande po polsku. Dobrze brzmią w naszym języku?

fot. YouTube.com

Ariana Grande bije rekordy popularności. Niespełna 26-letnia wokalistka swoimi najnowszymi singlami z wydanej 8 lutego 2019 roku płyty Thank U, Next zapewniła sobie bardzo wysoką pozycję w muzycznym świecie.

Klip do piosenki Thank U, Next został najczęściej odtwarzanym filmem w ciągu pierwszej doby od premiery w historii YouTube’a, a piosenka 7 Rings podbiła Spotify również ustanawiając bliźniaczy rekord.

Ariana Grande: kim jest dziewczyna z klipu BREAK UP WITH YOUR GIRLFRIEND (…)? >>

Wokalistka podczas występów na żywo udowadnia, że ma ogromy talent, a jej 4-oktawowy głos i umiejętność śpiewania w najwyższym rejestrze (gwizdkowym) rozkochał w sobie fanów na całym świecie.
Te umiejętności i charakterystyczna barwa głosu Ariany sprawiają, że naprawdę bardzo ciężko jest dobrze scoverować jej kawałki. Postanowiliśmy pokazać Wam polskie wykonania piosenek Grande.

Katy Perry i Zedd RAZEM! Mamy klip do singla 365 >>

W serwisie YouTube znaleźć można Kasi Staszewskiej i Dagmary Pyzik, które postanowiły zmierzyć się z hitami Ariany i dodatkowo zaśpiewać je w polskim tłumaczeniu. Musimy przyznać, że kawałki Grande po polsku brzmią jakoś… blado.

Jak Wam się podobają polskie przeróbki ostatnich hitów Ariany Grande?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj