Reklama
placeholder
News

Playboys: znany zespół disco-polo miał wypadek. Jest oświadczenie

Playboys: znany zespół disco-polo miał wypadek. Jest oświadczenie

fot. Facebook: @Playboys

Reklama
Reklama
placeholder

Zespół Playboys miał wypadek samochodowy. Grupa podzieliła się szczegółami zdarzenia na swoich profilach w mediach społecznościowych, publikując oświadczenie oraz zdjęcia uszkodzonego pojazdu.

Playboys to ikona polskiego disco polo. Zespół został założony w 2013 roku przez Jakuba Urbańskiego. Grupę tworzą razem z gitarzystą Przemysławem Kordzińskim oraz dżokej-perkusistą Jakubem Kusińskim. Ich największe hity, takie jak Lejde, Wyśmienicie, Ja w to nie wierzę czy Tylko Ty uzyskały ogromną popularność i uczyniły z nich jednych z liderów gatunku.

Sławomir i Zenek Martyniuk łączą siły. Zapowiadają duet wszechczasów >>

Letni sezon koncertowy to dla muzyków jeden z najlepszych okresów w roku, ale częste podróżowanie wiąże się z pewnym ryzykiem. Przekonała się o tym grupa Playboys, która 8 lipca 2024 roku poinformowała fanów o zderzeniu ich samochodu z dzikim zwierzęciem.

Playboys zderzyli się z dziką zwierzyną. Wydali oświadczenie o stanie zdrowia

Podczas podróży grupa zderzyła się z dzikim zwierzęciem, co spowodowało znaczne uszkodzenia auta. Na szczęście, mimo poważnych zniszczeń pojazdu, żaden z członków zespołu nie ucierpiał. Muzycy szczęśliwie dotarli na kolejny koncert. W swoich mediach społecznościowych poinformowali (pisownia oryginalna):

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i co najważniejsze nikt z nas poza autem i dziką zwierzyną, która wtargnęła na drogę - Nie ucierpiał. 

Krzysztof Rutkowski sprzedaje swój pałac. Cena jest zaporowa >>

To nie pierwszy wypadek grupy Playboys. W 2021 roku muzycy zderzyli się z innym autem, którym kierowała osoba pod wpływem alkoholu. To uniemożliwiło im dotarcie na koncert w Sierpcu. Tamten wypadek miał poważniejsze konsekwencje - Jakub Urbański przez trzy tygodnie poruszał się o kulach.

Pomimo wypadku, Playboys kontynuuje swoją muzyczną podróż. Najbliższe koncerty zespół ma zaplanowane na:

  • 13 lipca 2024 - Nowy Staw Plener 
  • 14 lipca 2024 - Maków Plener

  • 20 lipca 2024 - Garbatka Plener

  • 20 lipca 2024 - Częstochowa Klub

  • 21 lipca 2024 -Trawniki Plener

  • 27 lipca 2024 -Patelnia

Więcej informacji o koncertach i o samym zespole możecie znaleźć na ich oficjalnej stronie Playboys.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama