Reklama
placeholder
News

Sławomir i Zenek Martyniuk łączą siły. Zapowiadają duet wszech czasów

Sławomir i Zenek Martyniuk łączą siły. Zapowiadają duet wszech czasów

fot. instagram. com/slawomir_gwiazda_rock_polo/

Reklama
Reklama
placeholder

Sławomir, a właściwie Sławomir Zapała, jeszcze w 2024 roku ma wydać kolejną płytę. Wokalista oraz aktor określa się jako "gwiazdą Rock Polo", czyli gatunku, który sam wymyślił. Do jego największych hitów bez wątpienia należą utwory takie jak: Miłość w Zakopanem, Ty mała znów zarosłaś czy Megiera. W 2024 roku do tej pory wydał dwa single Kolorowy film oraz Nowy świat. Artysta jest aktywny w mediach społecznościowych i to właśnie tam zdradził, że ma dla fanów kolejną, muzyczną niespodziankę. Czym zaskoczy ich tym razem?

Metallica zagrała polski hit! To trzeba zobaczyć! [VIDEO] >>

 Sławomir i Zenek Martyniuk nagrali piosenkę Tańcz 

Sławomir 5 lipca 2024 roku zamieścił na swoim profilu na Instagramie filmik, w którym poinformował o tym, że już niebawem spełni się jedno z jego marzeń. Czekał na to długo. 

Kochani, chciałem wam powiedzieć, że nadeszła ta chwila, na którą bardzo długo czekałem, ustawiałem się w kolejce latami. Wreszcie się doczekałem i zaśpiewam duet z…

Następnie kamera pokazała Zenona Martyniuka, który kontynuował wypowiedź kolegi:

Cześć kochani, kłania się Zenek Martyniuk. Niedługo będzie duet, jakiego chyba w Polsce nie było: Zenek & Sławomir, Sławomir & Zenek

Na koniec wideo panowie pokazali fragmenty pracy nad wspólnym utworem Tańcz. 6 lipca 2024 roku Sławomir kolejny raz odezwał się do obserwujących w wideo zdradził, że jest obecnie na planie teledysku do najnowszej piosenki. Na miejscu nie zabrakło także Zenka Martyniuka. Uśmiechnięty z dumą stwierdził:

Będzie to duet wszech czasów.

Premiera piosenki Sławomira i Zenona Martyniuka pod tytułem Tańcz jest zaplanowana na 11 lipca 2024 roku. Czekacie na ten duet?

Męskie Granie ma swój sklep stacjonarny. Gdzie się znajduje? >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama