News

Pogoda nas zaskoczy: ponad 20 stopni w październiku!

Pogoda nas zaskoczy: ponad 20 stopni w październiku!

Fot. Pixabay.com

Niedługo pogoda nas zaskoczy. W październiku ma być ponad 20 stopni Celsjusza! Kiedy będzie aż tak ciepło?

W 2019 roku czeka nas zima trzydziestolecia? >> 

Pogoda na październik 2019

W tym roku pogoda lubi płatać nam figle. Przez większość wakacji nie mogliśmy narzekać na brak słońca. Momentami (przede wszystkim w czerwcu, który został oficjalnie uznany za najcieplejszy miesiąc w historii) słupki rtęci wskazywały nawet 40 stopni Celsjusza!

W lipcu znacznie się ochłodziło. Temperatura powietrza wynosiła już nie 40, a niewiele ponad 20 stopni Celsjusza. W nocy z 3 na 4 lipca 2019 roku w województwie dolnośląskim i lubelskim temperatura spadła nawet poniżej zera!

Mrozy w lipcu 2019. Minusowe temperatury w Polsce >> 

Pogoda na październik 2019

We wrześniu temperatura powietrza gwałtownie spadła, w dodatku było bardzo deszczowo i wietrznie. Podobnie było na początku października, jednak synoptycy zapowiadają, że już wkrótce w Polsce będzie bardzo ciepło.

Źródła podają, że najbliższy weekend (11-13 października) temperatura wyniesie nawet 22 stopnie Celsjusza. W drugiej połowie miesiąca też ma być słonecznie. Na południu Polski termometry mają wskazywać 13-14 stopni, a na północy – 17-18 stopni Celsjusza. Pod koniec października niestety będzie już dużo chłodniej, bo według zapowiedzi, temperatura ma spaść do 10 stopni. 

Korzystajmy z nadchodzących dni! ;)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.