Reklama
placeholder
News

Sprawdzamy telefony gwiazd! Co w nich mają Viki Gabor, Ewa Farna, Smolasty i inni?

Sprawdzamy telefony gwiazd! Co w nich mają Viki Gabor, Ewa Farna, Smolasty i inni?

fot. YouTube.com/4FUNTV

Reklama
Reklama
placeholder

Co mają w swoich telefonach gwiazdy? Od jakiegoś czasu sprawdzamy co kryje się w smartfonach znanych osób. 😉 Rąbka tajemnicy w serii PokaPhone w 4FUN.TV uchylili już: Michał Szczygieł, Alvaro Soler, Olivia Addams, Viki Gabor, Kuba Szmajkowski, Ewa Farna i Smolasty.

Pamiętacie nerdów z mema? Zrobili międzynarodowe kariery >>

Najdziwniejsza appka, ostatnio odpalona strona, piosenka albo ostatni SMS – w PokaPhone prześwietlamy telefony naszych gości!

Smolasty w PokaPhone powiedział, że najdziwniejsza appka, jaką ma u siebie to… TikTok i zdradził, że rano wcale nie budzi go budzik. Raper ujawnił też, że wśród znanych osób, do których numer ma zapisany w kontaktach jest Akop Szostak.

W PokaPhone wyszło na jaw, że Ewa Farna jest fanką zdjęć – w swojej galerii miała ich aż 3552! Wokalistka pokazała nam najśmieszniejsze selfie, zdradziła, czego szukała w przeglądarce i co królowało na jej playliście. Przeczytała też ostatnią wiadomość po czesku, którą dostała.

Co „piszczy” w telefonie u Viki Gabor? Piosenkarka pokazała nam m.in. swoje ostatnie selfie, zdjęcie zwierzaka i zdradziła, do kogo dzwoni najczęściej.

TikTok zablokowany na tych uczelniach. Dlaczego? >>

Wybranym kawałkiem ze swojej playlisty pochwalili nam się Olivia Addams, Kuba Szmajkowski (Nie zgadniecie, co ma na tapecie!) i Alvaro Soler. Artysta w PokaPhone przeczytał też wiadomość jaką wysłał do swojej dziewczyny. 😉

Jeden ze swoich ulubionych numerów puścił nam też Michał Szczygieł. Przy okazji serii PokaPhone powiedział, jakich appek używa najczęściej, a która raczej mu się nie przydaje.

Więcej w PokaPhone! Całe odcinki z serii znajdziecie niżej.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama