News

Pola Rise i Andy Ward w wyjątkowym duecie. Oto pierwszy singiel z ich wspólnej płyty

Pola Rise i Andy Ward w wyjątkowym duecie. Oto pierwszy singiel z ich wspólnej płyty

fot. materiały prasowe

Pola Rise i Andy Ward połączyli muzyczne siły. W sieci pojawił się ich wspólny singiel, a artyści mają w planach cały krążek.

Utwór Higher to powrót w wyjątkowej kooperacji, w  absolutnie wyjątkowym czasie, z niesamowitym efektem. To historia spotkania Poli Rise i Andy’ego Warda. 

Pola na co dzień mieszka w Polsce, a Andy to australijski muzyk, który utworem Let Me Down podbił serca fanów nie tylko w rodzinnym kraju.  

Marcin Maciejczak już jako 11-latek zachwycał głosem! [WIDEO] >>

Artyści poznali się kilka miesięcy wcześniej za pomocą mediów społecznościowych. Początkowo w planach był gościnny udział Andy’ego na nowej płycie Poli, jednak pomysłów było tak dużo, że trudno było zdecydować się na wykorzystanie tylko jednego z nich.

Jakiś czas temu poznaliśmy się z Polą na Instagramie, bardzo spodobała mi się jej muzyka. Chwilę później dostałem zaproszenie do duetu. To niesamowite pracować z kimś, będąc na drugim końcu świata, nawet się nie widząc. Tworzenie muzyki to specyficzny proces, bardzo emocjonalny. Wydawałoby się, że bez spotkania to nie może się udać, a jednak nam się udało. Pisanie tych utworów było fantastyczne i niespodziewane. Muzyka, którą stworzyliśmy mocno mnie porusza i kocham każdy fragment tych utworów. Nigdy nie myślałem, że przydarzy mi się coś tak niecodziennego. Znajdujemy się w zupełnie innych światach, na drugim końcu planety, a odczuwamy podobnie i w podobny sposób przelewamy emocje w muzykę. Pola jest cudowna i bardzo się cieszę, że los pozwolił nam razem tworzyć –  mówi Andy Ward.

Zawody gwiazd – będziecie w szoku kim są z wykształcenia! >>

Pola Rise, Andy Ward - piosenka Higher i nowa płyta 2020

Singiel Higher, który jest pierwszą zapowiedzią wspólnego wydawnictwa, porusza temat relacji i związków. Głosy Poli i Andy’ego idealnie się dopełniają i wspólnie opowiadają historię.

Współpraca z Andym to dla mnie całkiem nowe doświadczenie. Jestem zakochana w jego głosie i sposobie przekładania emocji na dźwięki. Utwory, które razem stworzyliśmy to dla mnie zupełnie nowy rozdział w moim muzycznym życiu, ale mam poczucie, że jest kluczowy. Ta wpółpraca bardzo dużo mnie nauczyła i jestem pewna, że odciśnie swoje piętno na moich kolejnych płytach. Jestem ogromnie dumna z tych utworów i cieszę się, że nadszedł moment podzielenia się nimi ze światem – mówi  Pola Rise.

Oto Higher od Poli Rise i Andy’ego Warda!


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj