News

Polak podbija amerykański Mam Talent! Wygra program? [WIDEO]

Polak podbija amerykański Mam Talent! Wygra program? [WIDEO]

fot. YouTube.com/America's Got Talent

Polak podbija amerykański Mam Talent! 19-latek pochwalił się talentem gry na gitarze i ma bardzo duże szanse na wygranie show. Zobaczcie wideo z jego występu!

Basia Kurdej-Szatan odchodzi z telewizji. Wiemy kto ją zastąpi! >> 

Marcin Patrzałek – amerykański Mam Talent

Polak wystąpił w amerykańskiej edycji Mam Talent i zachwycił publiczność! Marcin Patrzałek zagrał na gitarze akustycznej niesamowity miks V symfonii Beethovena i kawałka Toxicity zespołu System Of A Down. Jego wykon podbił serca jurorów 14. edycji American’s Got Talent i zgromadzonej publiczności. Simon Cowell, Gabrielle Union, Howie Mandell i Julianne Hough prawie od razu przepuścili Polaka do kolejnego etapu show. Na koniec 19-latek z Kielc otrzymał nawet owacje na stojąco.

Harry Potter: gra RPG na telefon już w Polsce! Jak i skąd ją pobrać? >> 

To nie pierwszy raz kiedy Marcin Patrzałek zachwyca talentem w telewizyjnych programach. Jako 15-latek Patrzałek wygrał program Must Be The Music.Tylko Muzyka, a trzy lata później zwyciężył we włoskim talent show – Tu Si Que Vales. Kilka razy próbował się dostać do amerykańskiego Mam Talent, aż w końcu się udało.

Jessica Mercedes w sukience Kendall Jenner. Która wygląda lepiej? >> 

Kim jest Marcin Patrzałek? Muzyk urodził się w 2000 roku w Kielcach. W wieku 16 lat wydał płytę HUSH, która składa się z dziesięciu, głównie autorskich, utworów.  W 2018 roku pojawił się drugi album Patrzałka - Revamp. Niedługo Marcin Patrzałek zacznie naukę w prestiżowym Berklee College of Music w Bostonie.

19-latek w zasadzie od zawsze jest zafascynowany dźwiękami. Twierdzi, że od małego miał w głowie melodię, która była stworzona z abstrakcyjnych nut. Nawet kiedy bawił się zabawkami, próbował komponować muzykę. Marcin Patrzałek w amerykańskim Mam Talent powiedział, że był bardzo nieśmiały, ale zmienił się, kiedy zaczął grać na gitarze.

Myślicie, że Marcin Patrzałek wygra Mam Talent w Ameryce?

My trzymamy kciuki! ;-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In case you missed it: here's one of the coolest opportunities I've had so far ? Thank you @agt ❤ (PS: Auditioning and preparing for this has taken loads of time, plus being admitted to college as well... hence no new videos, hoping to release something in July) #agt #ibanez #marcinpatrzalek #pickariff #lickwars #solosection #electricguitar #riffwars #classical #guitar #talentedmusicians #pickupjazz #pickup____ #guitarsdaily #bestmusicshots #fingerstyle #music #sologuitar #guitarsarebetter #guitarspotter #instaguitar #cover #guitarlicks #percussive #talentedplayerz #acoustic #brilliantmusicians #guitarstagram #acousticguitar #marcinpatrzałek @officialibanezguitars @ibanezpolska @klotzcables

Post udostępniony przez Marcin Patrzalek (@marcinpatrzalek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?? Pic by @kubwkn_photo #ibanez #agt @officialibanezguitars @klotzcables

Post udostępniony przez Marcin Patrzalek (@marcinpatrzalek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Patrzalek (@marcinpatrzalek)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.