Reklama
placeholder
News

Policjantka na imprezie legitymowała zbyt głośnych znajomych. Zadzwoniła po wsparcie

Policjantka na imprezie legitymowała zbyt głośnych znajomych. Zadzwoniła po wsparcie

fot. flickr.com/drabikpany

Reklama
Reklama
placeholder

Czasem imprezy wymykają się nieco spod kontroli. Rozmowy i muzyka stają się głośniejsze, co może niektórym przeszkadzać, zwłaszcza sąsiadom. W czasie weekendu na jednej z imprez porządek postanowiła zaprowadzić jedna z jej uczestniczek — świeżo upieczona policjantka.

Dlaczego Shakira napisała piosenkę o Gerardzie Pique? Odpowiedziała >>

Policjantka legitymowała znajomych

Kilka dni temu podczas wspólnej zabawy w jednym z rzeszowskich mieszkań policjantka, która zaczęła służbę w czerwcu 2022 roku, zwróciła znajomym uwagę na zbyt duży hałas. Prośby o uciszenie nie pomogły, dlatego funkcjonariuszka postanowiła wylegitymować towarzystwo. Także to nie przyniosło pożądanego skutku, dlatego kolejnym krokiem było wezwanie wsparcia.

Narzeczona Mateusza Murańskiego wydała oświadczenie po jego śmierci. Co powiedziała? >>

Kobieta, zamiast zadzwonić na najbliższy komisariat w Rzeszowie, zadzwoniła do Kolbuszowej, gdzie sama pracuje i poprosiła o wsparcie. Wprowadziła funkcjonariuszy w błąd mówiąc, że znajduje się na jeden z kolbuszowskich ulic. Policjantom jednak udało się ustalić faktyczne miejsce pobytu koleżanki po fachu i wkrótce na miejsce przybył odpowiedni patrol.

Jak się okazało, policjantka była nietrzeźwa. Mundurowi zajęli się sprawą zakłócania spokoju oraz odwieźli zgłaszającą do domu. Finał tej sprawy jest przykry dla funkcjonariuszki – wkrótce może ona ponieść konsekwencje swojego zachowania.

W związku zdarzeniem w Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej prowadzone jest postępowanie wyjaśniające w trybie art. 134 i ust. 4 ustawy o policji (postępowanie dyscyplinarne) w celu wyjaśnienia okoliczności tego zgłoszenia pod kątem odpowiedzialności dyscyplinarnej. Niezależnie od powyższego prowadzone są także czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie z art. 66§1 kodeksu wykroczeń (fałszywy alarm) — przekazała komendant Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Kolbuszowej.
 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama