Reklama
placeholder
News

Dlaczego Shakira napisała piosenkę o Gerardzie Pique? Odpowiedziała

Dlaczego Shakira napisała piosenkę o Gerardzie Pique? Odpowiedziała

fot. youtube: Bizarrap

Reklama
Reklama
placeholder

Shakira udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, dlaczego zdecydowała się na nagranie piosenki BZRP Music Sessions #53. W utworze zdissowała swojego byłego partnera, Gererda Pique.

Shakira przeprowadzi się z dziećmi do USA? Rodzice Gerarda Pique nie kryją oburzenia >>

Shakira o piosence o Gerardzie Pique

Shakira i Gerard Pique ogłosili swoje rozstanie w czerwcu 2022 roku. Kilka miesięcy później piosenkarka postanowiła zdissować swojego byłego partnera w piosence BZRP Music Sessions #53. W utworze Shakira dała słuchaczom jasno do zrozumienia, że rozstała się z Gerardem Pique, ponieważ ten zostawił ją dla kochanki. Tym samym przekazała byłemu mężowi, że podjął złą decyzję i nie ma co liczyć na to, że jeszcze kiedyś będą razem. W utworze można usłyszeć między innymi poniższe słowa:

Byłam poza twoją ligą, dlatego jesteś z kimś takim, jak ty. Nie wrócę do ciebie, nawet jeśli płaczesz i błagasz. (…) Od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok (…). Życzę ci wszystkiego najlepszego  z moim „zastępstwem”. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję.Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolexa na Casio.

Fan Shakiry przejechał ponad 800 kilometrów, żeby podpisała mu… Twingo >>

W wywiadzie w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon Shakira zdradziła, dlaczego utwór BZRP Music Sessions #53 powstał. Artystka stwierdziła, że tworząc piosenkę mogła rozładować nadmiar emocji związanych z rozstaniem z Gerardem Pique, co było dla niej bardzo ważne. Shakira dodała również, że bardzo cieszy się z tego, że piosenka pomogła nie tylko jej samej, ale też innym kobietom:

Miałam bardzo ciężki rok po separacji. Stworzenie tej piosenki było dla mnie bardzo ważne. To było zdrowe ujście dla moich emocji. Kiedy opublikowaliśmy ten utwór, nie miałam poczucia, że mam fanów. Miałam już siostrzeństwo kobiet, które przeszły przez to samo co ja, które czują to, co ja, które musiały tolerować tyle gó**a co ja. Napisałam tę piosenkę dla samej siebie. Ale teraz widzę, że wiele kobiet też tego potrzebowało, takiego forum, głosu, który by je reprezentował.

 

Shakira - piosenka BZRP Music Sessions #53 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama