News

Podróże tylko dla zaszczepionych? Biuro podróży wprowadza nowe zasady

Podróże tylko dla zaszczepionych? Biuro podróży wprowadza nowe zasady

Fot. Pixabay.com

Podróże będą tylko dla zaszczepionych? Jedno z biur podróży wprowadza nowe zasady dla swoich klientów. 

Jedno z biur podróży zdecydowało, że będzie świadczyć swoje usługi tylko osobom, które zaszczepione są na koronawirusa. Chodzi o zapewnienie jak najlepszego bezpieczeństwa klientom. 

Szczepienia na COVID: zapisy ruszyły. Kto i gdzie może się rejestrować? >>

Podróże tylko dla zaszczepionych?

Brytyjskie biuro podróży Saga organizuje rejsy statkami. Dużą część klientów stanowią osoby powyżej 50. roku życia, które w przypadku zarażenia koronawirusem są narażone na cięższy przebieg choroby.

Ostatnio biuro podróży ogłosiło, że będzie tylko obsługiwać klientów zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Podjęliśmy decyzję, że każda osoba, która będzie chciała z nami podróżować, będzie musiała być w pełni zaszczepiona przeciw COVID-19. Nasi klienci chcą mieć pewność, że współpasażerowie także będą chronieni przed koronawirusem – możemy przeczytać wypowiedź rzecznika biura podróży Saga dla portalu The Telegraph. 

Kiedy zostaną wprowadzone zmiany? Biuro podróży chce wprowadzić nowe zasady jak najszybciej. Planują przywrócić kilka rejsów w maju i wtedy zmiany mogłyby zostać wcielone w życie.

Przypomnijmy, że linia lotnicza Emirates planuje wprowadzić elektroniczny paszport zdrowotny, w którym zawarte będą informacje na temat szczepień przeciw COVID-19 i wyniki testów na koronawirusa.

Pierwsza linia lotnicza wprowadza paszport zdrowotny. To odpowiedź na koronawirusa >>

Myślicie, że takie zmiany są dobrym pomysłem? 
 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.