News

Primark w Polsce: jest data otwarcia pierwszego sklepu!

Primark w Polsce: jest data otwarcia pierwszego sklepu!

Fot. Wikimedia Commons/Kolforn

Primark w Polsce! Jest data otwarcia pierwszego sklepu irlandzkiej sieciówki w naszym kraju. Od kiedy zrobimy tam zakupy?

Nie nosisz maseczki w sklepie? Możesz nie zostać obsłużony >>  

Primark to irlandzka marka, która sprzedaje ubrania, akcesoria oraz wyposażenie domu w niskich cenach. Firma działa na światowym rynku od 1969 roku. Sieć ma setki sklepów w całej Europie, m.in. Włoszech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Francji, Hiszpanii i Niemczech. Od dłuższego czasu wiadomo, że Primark wkroczy też na polski rynek.

Pierwszy sklep Primark w Polsce miał być otwarty jesienią 2019 roku, jednak we wrześniu poinformowano, że marka pojawi się później, niż planowano. W listopadzie podawano, że Primark otworzy się w naszym kraju prawdopodobnie w marcu 2020 roku.

Primark w Polsce: kiedy otwarcie?

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany właścicielom Primarka i otwarcie sklepu w Polsce znowu się opóźniło. Od jakiegoś czasu jednak wiadomo, kiedy marka pojawi się na naszym rynku. Primark w Polsce zostanie otwarty 20 sierpnia 2020 roku o godzinie 10.00 w Galerii Młociny w Warszawie.

Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego pierwszego sklepu w Warszawie. Primark jest już dobrze znaną marką w Polsce, dlatego tym bardziej cieszy nas możliwość zaoferowania klientom z Warszawy i regionu “niesamowitej mody w niesamowitych cenach” oraz to, że staniemy się częścią lokalnej społeczności warszawskiej. Polska jest ważnym rynkiem dla sieci Primark i stanowi kolejny kamień milowy w naszej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej – cytuje wypowiedź Macieja Podwojskiego, menadżera w Primark Polska, bankier.pl.

Znana sieć spożywcza zamyka sklepy w Polsce! >>  

Podaje się, że Primark w Galerii Młociny zatrudni 250 pracowników. Sklep zajmuje 3660 metrów kwadratowych powierzchni handlowej na dwóch piętrach. Klienci będą mogli być obsłużeni przy 30 kasach i skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Oczywiście Primark w Warszawie będzie działał z zachowaniem wszelkich środków ostrożności

Zasady utrzymywania dystansu społecznego:

  • w sklepie umieszczono czytelne oznakowanie oraz naklejki na podłodze,
  • wyznaczeni pracownicy oraz dodatkowy personel ochrony, będą udzielać  klientom niezbędnych wskazówek, aby podczas ich wizyt w sklepie ograniczać kontakt z innymi.

Ochronę osobistą pracowników i klientów:

  • środki do dezynfekcji rąk dla pracowników i klientów zostaną udostępnione przy wejściu do sklepu, na jego terenie oraz na zapleczu. Dodatkowo, zgodnie z wytycznymi, pracownikom zostaną udostępnione maseczki ochronne,
  • w celu ochrony klientów i pracowników, przy kasach zainstalowane zostały osłony Perspex.

Wzmożoną dbałość o czystość sklepu:

  • zwiększona została częstotliwość i rygor utrzymywania czystości sklepu, ze szczególnym uwzględnieniem punktów często dotykanych przez klientów i pracowników, takich jak, kasy, schody ruchome, windy i strefy dla pracowników na zapleczu – czytamy na stronie bankier.pl.

Na początku 2020 roku mówiło się, że Primark otworzy sklep nie tylko w Warszawie, lecz także w Poznaniu. M.in. portal wprost.pl informował, że drugi sklep powstanie w 2021 roku w galerii Posnania.

Czekacie na wielkie otwarcie sklepu Primark w Polsce?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.