News

MISFIT: piosenki z filmu [SOUNDTRACK]

MISFIT: piosenki z filmu [SOUNDTRACK]

Fot. YouTube.com/Jestem M

Polska wersja Misfit właśnie weszła do kin. Mamy dla Was tytuły wszystkich piosenek z filmu. Koniecznie sprawdźcie soundtrack do #Jestem M. Misfit!

Gwiazdy Young Stars i youtuberzy ZAGRAJĄ W FILMIE! >> 

#Jestem M. Misfit: film

Od kilku miesięcy było wiadomo, że trwają prace nad filmem #Jestem M. Misfit. O czym jest produkcja? To polska odpowiedź na holenderski i niemiecki film o tym samym tytule, które miały premierę kolejno w 2017 i 2019 roku.

Misfit to historia nastolatki, która przeprowadza się z USA do ojczyzny i zderza się z rzeczywistością w nowej szkole. W polskim zwiastunie #Jestem M. Misfit jego bohaterowie zapowiadają, że będzie to film o przyjaźni, o szkole, o miłości, o serwisie YouTube, o Instagramie, o TikToku, o muzyce, o modzie i… o wielu innych rzeczach. ;-) Więcej na temat polskiego Misfit możecie znaleźć na oficjalnym Instagramie (@misfitpl), YouTube i TikToku produkcji.

Kompleksiara już tak się nie nazywa! Nowa nazwa konta na Instagramie >> 

#Jestem M. Misfit: obsada

Podobnie jak w niemieckiej i holenderskiej wersji, do polskiego Misfit zaangażowano znanych youtuberów i influencerów. W postać głównej bohaterki – Julii Morskiej – wcieli się Sylwia Lipka. Oprócz niej w produkcji zobaczymy m.in.: Mateusza Ciawłowskiego, Filipa Zabielskiego, Adriannę Kępkę znaną jako The Beauty Is Internal, Sophie Reich, Emilię Królikowską, czyli EmiFlesh, Olgę Sałacką, znaną jako Nanami Chan, i Aleksandrę Pawlik, czyli Alex Mandostyle. W roli dyrektora szkoły wystąpi Tomasz Karolak.

MISFIT: obsada. Sprawdzamy kto jest kim >> 

#Jestem M. Misfit: premiera

Film #Jestem M. Misfit pojawił się w polskich kinach 8 listopada 2019 roku. Niedługo przekonamy się czy produkcja odniesie tak ogromny sukces, jak holenderska i niemiecka wersja. W tych krajach nakręcono już nawet drugie części filmu!

#Jestem M. Misfit: soundtrack

Soundtrack do filmu #Jestem M. Misfit liczy 9 utworów. Ścieżka dźwiękowa powstała we współpracy z Sylwią Lipką, Mateuszem Ciawłowskim, Marcinem Wójcikiem, zespołem Felivers, Adrianną Kępką oraz My 3. Zobaczcie listę piosenek:

Jestem M - Sylwia Lipka

Chodź Do Mnie - Sylwia Lipka & Mateusz Ciawłowski

Baw Się Tu i Teraz - Felivers

Jesteśmy Wolni - Marcin Wójcik

Wygramy To - Felivers

Oto Ja - Adrianna Kępka

Biegnę Do Ciebie - Felivers

Różowe Okulary - My 3

Misfit Pozostań - Sylwia Lipka. 

Kraina Lodu 2: Selena Gomez na premierze z siostrą wyglądały obłędnie! >> 

Pamiętajcie, że Sylwię Lipkę możecie oglądać w każdą niedzielę o godzinie 19.00 w programie Young Stars na naszej antenie. 

Już niedługo będziecie mogli też zgarnąć płyty z soundtrackiem do filmu #Jestem M. Misfit. Obserwujcie nasz Instagram, żeby niczego nie przegapić i koniecznie weźcie udział w konkursie! :-) 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przed Wami plakat naszej Julii Morskiej czyli @sylwialipka_music ? Jak Wam się podoba?

Post udostępniony przez #jestemM Misfit (@misfitpl)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.