News

Qczaj o "gołych dzieciach" celebrytek. Ma rację?

Qczaj o "gołych dzieciach" celebrytek. Ma rację?

fot. instagram.com/qczaj/

Qczaj dosadnie skomentował niektóre zdjęcia dzieci, którymi celebrytki chwalą się w sieci. Na Instagram często trafiają ujęcia, na których maluchy są w kostiumach kąpielowych, samych ręcznikach lub zupełnie gołe.

Zrzucili nastolatka z mostu. Makabryczne wideo trafiło na TikToka >>

Qczaj o „gołych dzieciach” celebrytek

Daniel Kuczaj, który w internecie znany jest jako trener personalny Qczaj, udostępnił na swoim InstaStory serię filmików, na których postanowił odnieść się do niektórych celebrytek. Dokładnie chodzi o udostępnianie zdjęć dzieci, zwłaszcza w momentach, gdy nie są w pełni ubrane.

Jakiś czas temu mnie też uruchomiła celebrytka, jak zobaczyłem na jej Insta Story: dziecko gołe, pisior na wierzchu. Myślę sobie: jak można coś takiego wrzucać na InstaStory do internetu? – zaczął tłumaczyć trener.

Następnie zauważył, że w ten sposób kobiety nieświadomie stwarzają i udostępniają treści, które są łatwą pożywką dla pedofili. Na dodatek ogólnodostępną. Sam Kuczaj przypomniał, że był ofiarą molestowania w dzieciństwie.

Gołe dzieci dla nas, zdrowych ludzi... Nam nie przechodzi przez głowę, że takie dziecko może wzbudzić jakieś seksualne instynkty... Natomiast, powiedzmy sobie szczerze, ja to mówię jako człowiek, który był molestowany w dzieciństwie. Dla pedofilii to jest raj, to wzbogacanie dziecięcej pornografii w internecie – powiedział.

Qczaj ofiarą pedofila. Wstrząsające wyznanie i wzruszający coming out >>

Choć 34-letni trener nie ma dzieci to nie są mu obojętne ich losy i jest zdania, że wrzucanie takich zdjęć może skończyć się tragedią. Wypunktował też bezmyślność niektórych celebrytek, które publikują niestosowne zdjęcia maluchów na zmianę z ujęciami np.  swojej kawy.

Nie muszę obserwować celebrytek, które – obojętnie: czy to kawa latte czy dziecko gołe wrzucone do internetu – zawsze można zarobić. Ja nie mam dzieci, ale mówię to z perspektywy człowieka, który sam przeżył najgorszą tragedię w życiu. Nie wrzucajcie gołych dzieci do internetu! Zwłaszcza jak mają dziewczyny po miliony followersów. Gołe dzieci wasze będą narzędziem do masturbowania się takich pedofilii! – zaapelował.

Qczaj opowiedział o gwałtach i molestowaniu. „To trwało latami” >>

Myślicie, że Qczaj przemówi do rozsądku niektórym osobom?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.