News

Qczaj pokazał nowego partnera. To tancerz, który zasłynął pocałunkiem z Darią

Qczaj pokazał nowego partnera. To tancerz, który zasłynął pocałunkiem z Darią

fot. instagram.com/qczaj

Qczaj opublikował na swoim profilu na Instagramie filmik z Seszeli, na którym radośnie tańczy na plaży z innym mężczyzną. Z opisu pod filmem wynika, że widoczny na zdjęciu Tomek jest partnerem influencera. Tancerz zasłynął niedawno w mediach po pocałowaniu Darii podczas koncertu w Sopocie. 

Karolina Pisarek i Roger Salla – pierwszy taniec, nietypowa przysięga i ważność ślubu. Co warto wiedzieć? >>

Qczaj – nowy partner – Tomasz Nakielski

Nowym partnerem Qczaja jest Tomasz Nakielski – młodszy od influencera o 9 lat tancerz i choreograf. Niedawno było o nim głośno w mediach po tym, jak na koncercie w Sopocie pocałował Darię, gdy wykonywała utwór Love Blind. Wokalistka potwierdziła w późniejszych wywiadach, że pocałunek nie był planowany i nie był elementem ich choreografii. 

Qczaj pokazał nowego partnera na filmiku z wakacji, który można zobaczyć na jego profilu na Instagramie. Można na nim zobaczyć, jak para tańczy na plaży na Seszelach. W opisie posta influencer nazwał towarzyszącego mu mężczyznę „swoim starym”:

A to mój stary Tomek (młodszy o 9 lat🤣) genialny tancerz i choreograf (…). ukochujeMY!❤️ QCZAJ i Tomek

Fanka Harry’ego Stylesa ‘poszła’ z nim na studniówkę. Jak wyszło? [ZDJĘCIA] >>

Qczaj przyznał także, że miał pewne opory przed wrzuceniem filmiku do mediów społecznościowych, obawiając się hejtu. Ostatecznie jednak uznał, że może się w ten sposób przyczynić do szerzenia tolerancji:

Pomyślałem… wrzucę tylko na story 🤔 - nie na posta, żeby hejtu nie generować 😬… w końcu dwa tańczące pedały na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy…😅…i wiecie co?! Przeczytałem komentarz homofoba, który zasugerował, że mogę krzywdzić dzieci 🤦🏻‍♂️🤬 …widziałaś/ widziałeś?… dokładnie…wdech…wydech… 🧘🏻‍♂️ i pomyślałem, że… przecież można to obrócić w coś pozytywnego…w coś dobrego!

Joanna Opozda zaczyna nowy rozdział. 'Nie ja powinnam się wstydzić' >>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.