Reklama
placeholder
News

Qczaj rozstał się z partnerem? Skomentował doniesienia

Qczaj rozstał się z partnerem? Skomentował doniesienia

fot. instagram.com/qczaj/

Reklama
Reklama
placeholder

Ostatnio internet huczy od plotek o rozstaniu Qczaja i Tomasza Nakielskiego. 36-latek pod naporem licznych wiadomości z zewnątrz postanowił w końcu zabrać głos w sprawie. Poinformował również, że wcale nie jest z nim - tak, jak niedawno wyczytał -"bardzo źle". Czy para faktycznie nie jest już razem?

Qczaj całuje partnera na ściance. Kim jest Tomasz Nakielski? >>

Qczaj i Tomasz Nakielski się rozstali? Jest komentarz

Daniel Józek Kuczaj, znany jako Qczaj, odniósł się do plotek na temat rozstania ze swoim partnerem. Co prawda nie chciał zdradzić zbyt wiele, ale wspomniał o swoim "złym stanie psychicznym". W późniejszym czasie na swoim InstaStory poprosił o to, by nie nadinterpretować jego słów, ponieważ w porównaniu do przeszłych, trudnych okresów w życiu obecnie ma się dobrze.

Wszyscy do mnie piszą. Nie chcę na razie nic potwierdzać ani zaprzeczać. To jest ostatnie, co jest mi potrzebne przy moim złym stanie psychicznym.

- przekazał Plejadzie.

Fani domyślają się, że mężczyźni postanowili się rozstać, ponieważ nie są już wspólnie aktywni w sieci. Dodatkowo Qczaj, który jest trenerem personalnym, 15 listopada 2023 roku załączył na swoim InstaStory nietypowe wpisy. Jeden z filmików z ćwiczeń na siłowni podpisał słowami: "Trening! Moja terapia. Coś, co ratowało mnie niejeden raz i ratuje znowu". Następnie odniósł się do jednego z krzykliwych tytułów, który pojawił się w sieci na temat jego samopoczucia. 36-latek zapewnił, że wcale nie jest z nim bardzo źle i dodał:

Dziś spokój, mimo tego, co się dzieje wokół. Pracuję, trenuję, przygotowuję się do nowych projektów, piszę książkę i szczypię się po rękach, czy nie śnię. Nie będę Ci ściemniał, że jest łatwo - nie jest, ale dzisiaj wybieram życie.

Qczaj dokonał tzw. coming outu w lutym 2020 roku, a dwa lata później w jego życiu pojawił się Tomasz Nakielski - tancerz i choreograf. Panowie poznali się na planie programu Mask Singer. Swój związek potwierdzili w czerwcu 2022 roku, udostępniając wideo, na którym śmieją się i tańczą. Para nie ukrywała się ze swoim uczuciem, a ich instagramowe profile pełne były wspólnych zdjęć, których od jakiegoś czasu już nie publikują. 

Myślicie, że to koniec związku Qczaja i Tomasza Nakielskiego?

fot. instagram.com/qczaj/

fot. instagram.com/qczaj/

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama