News

Quebonafide w świątecznej piosence! Tego się nie spodziewaliśmy

Quebonafide w świątecznej piosence! Tego się nie spodziewaliśmy

instagram.com/quebonafide

Quebonafide po śmierci Mac Millera postanowił zawiesić swoją działalność na profilach społecznościowych. Amerykański raper był dla artysty wielką inspiracją. Przypomnijmy, że Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku z powodu przedawkowania narkotyków. Idol Quebonafide był od niego młodszy o rok – w chwili śmierci miał 26 lat.

Mac Miller – oficjalna przyczyna śmierci >>

Quebonafide skupił się więc na związku z Natalią Szroeder. Podobno myśli o wokalistce bardzo poważnie, ale 23-letnia Natalia nie chce na razie słyszeć o takich rzeczach jak ślub czy dzieci.

Quebonafide chce ożenić się „choćby jutro” >>

Raper zrobił swoim fanom wielką niespodziankę i nagrał… świąteczną piosenkę! Quebonafide wziął udział w pierwszej odsłonie "Kalendarza adwentowego" Czesława Mozila. Pierwsze „okienko” adwentowego kalendarza otwierają dzieci z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. nr 2 im. F. Chopina w Warszawie, którym wokalnie towarzyszy właśnie Quebonafide.

Jak Wam się podoba taka świąteczna piosenka?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja największa inspiracja. Postać bez której nie byłoby w moim życiu tego wszystkiego co jest teraz. Chciałbym żeby każdy kto tytułuje się jako fan tego co robię zapoznał się z jego sylwetką, bo nie było dla mnie muzycznie nikogo tak ważnego. Czuję się jakby zmarła cząstka mnie, jakby zmarł mój rok młodszy mentor, jakby zmarł mój przyjaciel. Wyparowało moje ostatnie marzenie i nadzieja na nagranie kawałka albo chociaż zamienienie kilku słów z tym gościem. Nigdy nie przestałem się o to starać i z pełnym przekonaniem mówiłem, że to zrobię. Nie zrobię. Jestem kompletnie zdruzgotany. Dziękuję za wszystko Mac, Twoja muzyka była ze mną od samego początku, od Twojej pierwszej płyty, we wszystkich dobrych i złych momentach. Nigdy w nią nie zwątpiłem. Spoczywaj w pokoju. „YOU ARE MY TRUE SOULMATE MAN, YOU REALLY ARE”.

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję mieszkańcom Ciechanowa i okolic za wczorajszy koncert w moim rodzinnym mieście, oraz prezydentowi za bardzo ważne dla mnie wyróżnienie. Młode ramiona w pierwszych rzędach szybko opadały, ale popracujemy nad tym. ? Dziękuję również Łodzi i Wrocławiowi (!!) za wspaniałe przyjęcie na finiszu naszej trasy - Taconafide. Tej samej trasy, która pewnie za chwilę doprowadzi mnie do krótkiej scenicznej depresji, bo przez jakiś czas trudno będzie to przebić (ogromny szacunek dla Ciebie Filip). Niemniej jednak mam na to pewien plan, który sprawi mi i mam nadzieję Wam również trochę frajdy. Trzymajcie się i czekajcie cierpliwie moi drodzy milenialsi i Wy małe skrzaty co od rana czatujecie pod moim domem. Spróbuję zrobić tak żebyście podrastali razem ze mną. Super się z wami bawię, chociaż jestem trochę zmęczony. :) #lolyourenotquebonafide

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj