News

Mac Miller: oficjalna przyczyna śmierci. Co zabiło rapera?

Mac Miller: oficjalna przyczyna śmierci. Co zabiło rapera?

Wikimedia Commons/Chrisinbuffalo

Mac Miller nie żyje. Raper zmarł 7 września 2018 roku w swoim domu w San Fernando Valley. W nocy odbywała się tam impreza, a ciało artysty znaleźli następnego dnia jego znajomi. Dopiero wtedy wezwali pomoc, ale było już na nią za późno.

Od początku było bardzo prawdopodobne, że Mac Miller zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Przypomnijmy, że Ariana Grande, która spotykała się z raperem przez dwa lata, właśnie z powodu problemów artysty z używkami postanowiła się z nim rozstać na początku tego roku.

Mac Miller NIE ŻYJE >>

Humor Millera z pewnością się nie poprawił, kiedy Ari szybko znalazła pocieszenie w ramionach aktora Pete’a Davidsona, z którym po miesiącu związku się zaręczyła. Obecnie para już się rozstała, więc ze ślubu nici, a Grande bardzo przeżywa obecnie śmierć byłego chłopaka.

 

Mac Miller: przyczyna śmierci

Oficjalnie wiadomo już, że faktycznie Mac Miller przedawkował narkotyki, a do tego zmieszał je z alkoholem. Prawdopodobnie po imprezie wszyscy położyli się spać w domu rapera, ale kiedy rano ten się nie obudził – znajomi zaczęli podejrzewać najgorsze i zadzwonili na numer alarmowy 911.

Mac Miller: mamy nagranie z pogotowia >>

We krwi muzyka znaleziono fentanyl, kokainę i alkohol. Autopsja ujawniła też obrzęk płuc (gromadzenie się płynu w tym organie).

Mac Miller odszedł w wieku zaledwie 26 lat.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

photo: @gunnerstahl.us location: some weird desolate forest area behind my house.

Post udostępniony przez Mac (@macmiller)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.