News

Polska youtuberka próbowała popełnić samobójstwo. Queen of the Black nie udźwignęła hejtu

Polska youtuberka próbowała popełnić samobójstwo. Queen of the Black nie udźwignęła hejtu

Fot. Instagram.com/queenoftheblack143

Polska youtuberka próbowała popełnić samobójstwo. Queen of the Black targnęła się na swoje życie przez hejt.

Luzowanie wszystkich obostrzeń: harmonogram na maj >>

Queen of the Black chciała odebrać sobie życie

Queen of the Black, a właściwie Julia Pelc, działa w internecie od kilku lat. Mówi się o niej m.in. w kontekście relacji z innym twórcą – Czuuxem.

Nastolatka jest krytykowana za swoją działalność w sieci. Jej zachowanie bardzo ostro komentowali inni youtuberzy.

Na kanale Queen of the Black pojawił się filmik, w którym Julia wyjaśnia widzom dlaczego trafiła do szpitala.

Julia Wróblewska o niepokojących wiadomościach od internautów. "To jest obrzydliwe" >> 

(…) Wczorajszego dnia przedawkowałam leki, ponieważ było mi źle, nie mogę znieść hejtu, który aktualnie jest. (…) W sytuacji kiedy stracisz coś, z czym żyjesz całe życie - a tak się czuję -  i ludzie się z tego naśmiewają, to naprawdę jest ciężko – powiedziała youtuberka.

W dalszej części zwróciła się do komentatorów, którzy bardzo krytycznie wypowiadali się o niej w swoich materiałach. 

Dziękuję Wam, że doprowadziliście mnie do takiego stanu, że wylądowałam w szpitalu i najprawdopodobniej czeka mnie odwyk albo psychiatryk na pół roku. (…) Moje życie aktualnie to papka najgorsza na świecie i próbuję to jakoś ukryć, ale tego się nie da ukryć. (…) Powiem Wam, że ciężko strasznie. (…) Chciałabym wytłumaczyć tę sytuację. Nie chcę robić z siebie ofiary losu czy poszkodowanej. Chcę, żebyście wiedzieli, że pewnego dnia, doprowadzicie kogoś do samobójstwa. Gdyby mi się to udało, ciążyłoby Wam to cały czas na sercu.

Julia Pelc przyznała, że popełniła sporo błędów, ale wiele rzeczy robiła nieświadomie. Influencerka zmaga się z borderline.

Też nie chcę zwalać tego na chorobę, ale choroba się tu przyczynia. (…) Sama nad tym nie panuję – powiedziała.

Youtuberka poprosiła o „czystą kartę”.

(….) Robiłam dużo rzeczy samolubnych, ale w głębi serca, uwierzcie, że jestem dobrą osobą. (…) Po prostu spadłam w dół, bo wydarzyło się moim życiu zbyt wiele rzeczy – cały hejt moją stronę, rozsyłanie moich fotek. (…) Chciałabym „czystą kartę”, żebyście wybaczyli mi błędy (…) oraz przestali hejtować, bo widzicie co się dzieje po hejcie. Gdyby mi się udało… byłaby tragedia – słyszymy.

Queen of the Black zaapelowała, żeby nikt nie nagrywał już negatywnych filmów na jej temat. Dodała, że nie chce walczyć w sądzie.

Po prostu proszę o usunięcie i nienagrywanie – mówiła.

Olciiak została zaatakowana. Interweniowała policja >>

Youtuber, o którym wspomina Julia Pelc w swoim filmie odniósł się do jej wideo. Jak czytamy na portalu Pudelek.pl, twórca na kilkugodzinnym live stwierdził, że wypowiedzi Queen of the Black „są niespójne, a zamieszczane w sieci relacje chaotyczne”. Zaznaczył, że jego komentarze to zawsze konstruktywna krytyka, a nie hejt.

Szukasz pomocy? Jeśli potrzebujesz wsparcia i nie wiesz do kogo się zgłosić, możesz zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-22.00).

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.