News

Julia Wróblewska o niepokojących wiadomościach od internautów. "To jest obrzydliwe"

Julia Wróblewska o niepokojących wiadomościach od internautów. "To jest obrzydliwe"

Fot. Instagram.com/juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska odniosła się do niepokojącyh wiadomości od internautów.  Pokazała screen takiej, którą niedawno dostała. 

Olciiak została zaatakowana. Interweniowała policja >>

Julia Wróblewska jest obecna w show-biznesie od najmłodszych lat. Jako kilkulatka zagrała w komedii romantycznej Tylko Mnie Kochaj. Rola Michaliny przyniosła jej ogromną popularność.

Na Instagramie 22-latkę obserwuje ponad pół miliona osób. Niedawno gwiazda opublikowała screen wiadomości od jednego z „fanów”.

Julia Wróblewska o niestosownych wiadomościach 

Ładny dekolt. Ja sądzę, że to jest brak seksu, a nie infekcja – odpowiedział mężczyzna na jedną z relacji Julii Wróblewskiej.

Szczerze, mam dość zasłaniania nazw. To jest obrzydliwe. Niech znajomi zobaczą, co kolega pisze do dziewczyn w Internecie. Brak seksu.... nie dość, że bez sensu, to jeszcze niesmaczne – skomentowała aktorka, ujawniając dane internauty.

Przeraża mnie odwaga tych ludzi, jak ci wysyłają fotkę swoich genitaliów to jest ok, a potem wyzywają od sz**t dziewczyny, które wyślą zdjęcia swojemu chłopakowi – dodała.

Obostrzenia po 26.04. 11 województw z mniejszymi zakazami >>

W kolejnym InstaStory Julia Wróblewska opisała sytuację z przeszłości, kiedy dziwne wiadomości otrzymywała nie tylko ona, lecz także jej mama. 

Miałam taką sytuację, że gość pisał do mnie na Facebooku, na Instagramie, na maila i jeszcze do mojej mamy maile o tym, co chciałby ze mną zrobić. Pisał wiersze. O Boże. Pytał się mnie, kiedy się pobierzemy, kiedy do niego przyjadę. Świadomość tego jest straszna. Trzeba coś z tym zrobić, bo to jest cho****ie niekomfortowe uczucie. Nie polecam nikomu – cytuje 22-latkę Pudelek.pl.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.