News

Prime MMA z Queen of the Black: oświadczenie ws. influencerki. Miała wystąpić na gali

Prime MMA z Queen of the Black: oświadczenie ws. influencerki. Miała wystąpić na gali

fot. Instagram.com/primemma.pl

Julia Pelc, znana w sieci jako Queen of the Black, jakiś czas temu została ogłoszona zawodniczką na gali Prime MMA. Federacja wydała oświadczenie w sprawie influencerki.

Prime MMA: karta walk, data, miejsce >> 

Pierwsza gala Prime MMA odbędzie się w sobotę 19 lutego 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna za pośrednictwem PPV. 

W karcie walk wydarzenia, które organizuje Don Kasjo znalazł się pojedynek między Queen of the Black a Karoliną Dumałą. Nie brakuje opinii, że Queen of the Black nie powinna brać udziału w Prime MMA.

Ma to związek z transmisją na żywo, jaką niedawno zorganizowała youtuberka. Queen of the Black okaleczyła się na oczach widzów. Według doniesień, po tym jak w sieci udostępniono niepokojące relacje, 18-latka trafiła do szpitala. Po badaniu lekarskim miała opuścić placówkę i zostać zabrana przez ojca do Warszawy.

Antek Królikowski pozwany przez ojca Joanny Opozdy? 'Oddanie strzału było konieczne' >>

Prime MMA: oświadczenie ws. Queen of the Black

W mediach społecznościowych opublikowano oficjalne oświadczenie organizatorów gali Prime MMA w sprawie Queen of the Black – Julii Pelc.

Przyjęliśmy z niepokojem napływające do nas od wczoraj informacje dotyczące Queen of the Black - Julii Pelc.

Udzieliliśmy naszej uczestniczce natychmiastowego osobistego wsparcia, wezwaliśmy służby medyczne oraz jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną Julii. Na ten moment sytuacja jest stabilna, a Julka znajduje się pod profesjonalną opieką. W dalszym ciągu monitorujemy przebieg zdarzeń i stawiamy to jako nasz najwyższy priorytet.

Prosimy o uszanowanie spokoju Julii tak, aby nasza dalsza pomoc mogła być jak najbardziej skuteczna.

W tej chwili najważniejszy jest jej powrót do zdrowia. O wszystkich działaniach i podejmowanych decyzjach będziemy informować na bieżąco – czytamy.

W kwietniu 2021 roku mówiło się o filmiku, w którym Julia Pelc wyjaśnia dlaczego trafiła do szpitala. Queen of the Black próbowała odebrać sobie życie.

Polska youtuberka próbowała popełnić samobójstwo >>

Szukasz pomocy? Jeśli potrzebujesz wsparcia i nie wiesz do kogo się zgłosić, możesz zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, całą dobę). Można również napisać wiadomość e-mail za pośrednictwem strony 116111.pl.

Kryzysowy Telefon Zaufania – 116 123 (czynny codziennie w godzinach 14.00-22.00).

Telefon Zaufania Instytutu Psychologii Zdrowia – 801 889 880 (Infolinia  jest czynna codziennie w godzinach od 17.00 do 22.00 z wyjątkiem świąt państwowych).

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.