News

Antek Królikowski pozwany przez ojca Joanny Opozdy? 'Oddanie strzału było konieczne'

Antek Królikowski pozwany przez ojca Joanny Opozdy? 'Oddanie strzału było konieczne'

Fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Ojciec Joanny Opozdy wydał oświadczenie, w którym poinformował o złożeniu wniosku o pociągnięcie do odpowiedzialności karnej m.in. Antka Królikowskiego. Dariusz Opozda wyjaśnił, dlaczego się na to zdecydował.

Joanna Opozda trafiła do szpitala. Wydała mocne oświadczenie ws. ojca >>

Antek Królikowski – Dariusz Opozda pozywa aktora?

Wpis pojawił się na profilu na Facebooku Dariusza Opozdy 12 stycznia 2022 roku wieczorem. Niżej publikujemy całość oświadczenia:

Dziś został złożony wniosek o pociągnięcie do odpowiedzialności karnej Antoniego Królikowskiego oraz innych dotychczas nieustalonych osób, które ww. przybrał sobie celem wtargnięcia do mojej nieruchomości.

Pan Królikowski pomawia mnie za pomocą środków masowego komunikowania się, o takie właściwości, które mogą poniżyć mnie w opinii publicznej. Oddanie strzału ostrzegawczego w okolice sufitu na wysokości prawie 3 metrów klatki schodowej było konieczne z uwagi na wtargnięcie bezprawne, przy użyciu niebezpiecznych przedmiotów do zajmowanych przeze mnie pomieszczeń, zaś ja obawiałem się o swoje życie i zdrowie.

Pozwanie Pana Królikowskiego pozwoli w realiach sądowych wyjaśnić, że to ja byłem osobą zagrożoną napaścią. W KPP Busko-Zdrój toczy się postępowanie w zakresie niszczenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych gdzie posiadam status pokrzywdzonego.

Joanna Opozda o skandalu z udziałem ojca. 'Prawie doszło do morderstwa' >> 

Wcześniej ojciec Joanny Opozdy, również za pośrednictwem Facebooka, przekazał, że złożono wniosek przeciwko byłemu funkcjonariuszowi policji Jerzemu Dziewulskiemu. Opozda twierdzi, że wypowiedzi medialne Jerzego Dziewulskiego naruszają zasady etyki oraz dobra osobiste.

Portal Plejada przypomina, że emerytowany policjant w rozmowie z Super Expressem ocenił, że oddanie strzału przez Dariusza Opozdę było „świadomym działaniem przestępczym”. Były funkcjonariusz negatywnie ocenił też pracę miejscowej policji.

Joanna Opozda – ojciec. Wydarzenia w Busku-Zdroju

Przypomnijmy, że w sieci pojawiły się szokujące filmiki, przedstawiające to, co wydarzyło się 8 stycznia 2022 roku pod rodzinnym domem Joanny Opozdy w Busku-Zdroju. W zdarzeniach brał udział m.in. Antek Królikowski, który zrelacjonował wszystko na Instagramie.

(…) Pokażę wam tutaj, jak byłem świadkiem, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę, przeleciał nad głową szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O., z Buska-Zdroju. Udostępnimy dziś dowody w sprawie o próbę zabójstwa. Dariusz O. z Buska-Zdroju, uzbrojony i niebezpieczny, w dalszym ciągu przebywa na wolności – powiedział aktor w jednej z relacji.

Antek Królikowski: awantura z ojcem Opozdy zakończona wystrzałem z broni. Co się stało? >> 

Jakiś czas później pełnomocnik Dariusza Opozdy wydał oświadczenie, w którym sprostował twierdzenia, że jego klient ponosi jakąkolwiek winę w całym zajściu.

 

fot. screen Facebook.com/Dariusz Opozda 

fot. screen Facebook.com/Dariusz Opozda 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.