News

Zarzuty w sprawie R. Kelly'ego wycofane. Jakie i dlaczego?

Zarzuty w sprawie R. Kelly'ego wycofane. Jakie i dlaczego?

fot. YouTube.com/E!News

Z doniesień amerykańskich mediów wynika, że prokuratura w Chicago postanowiła wycofać zarzuty wobec R. Kelly’ego, które dotyczą nadużyć seksualnych.

Magazyn People podał, że prokurator stanowa hrabstwa Cook przekazała, że decyzja ma związek z tym, że R. Kelly będzie już odsiadywał inny, wieloletni wyrok skazujący.

Polski raper zatrzymany, postawiono mu zarzuty. Znaleziono u niego blisko 40 kg narkotyków >> 

Wycofane zarzuty miały zostać postawione R. Kelly’emu w 2019 roku i  dotyczyć napaści na tle seksualnym oraz wykorzystywania seksualnego, w wyniku czego pokrzywdzone miały zostać 4 osoby.  

R. Kelly skazany

W czerwcu 2022 roku media obiegła informacja, że R. Kelly usłyszał wyrok 30 lat więzienia za przestępstwa seksualne, handel ludźmi i prowadzenie zorganizowanej działalności przestępczej. Natomiast we wrześniu 2022 piosenkarz został uznany za winnego m.in. nakłaniania nieletnich dziewcząt do współżycia i posiadania pornografii dziecięcej.

Youtuber został aresztowany. Transmitował… wymyślony napad >>

People przypomina, że 56-letniemu Kelly’emu grozi od 10 do 90 lat więzienia w sprawie federalnej  prowadzonej w stanie Illinois. 23 lutego ma zapaść kolejny wyrok w sprawie R. Kelly’ego. W Minnesocie wciąż ma toczyć się sprawa dotycząca „niewłaściwego zachowania seksualnego”.

R. Kelly przebywa w areszcie od 2019 roku.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.