News

Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną. Wydał oświadczenie

Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną. Wydał oświadczenie

Fot. Instagram.com/rafal_brzozowski_official

Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną. Wokalista był związany z Anną Tarnowską przez 8 lat. Reprezentant Polski na Eurowizji 2021 wydał oświadczenie.

Wersow o rozstaniu z Frizem: „Karol się zagubił” >>

Rafał Brzozowski zdradzał niewiele szczegółów na temat swojego związku. To, że się zaręczył, 39-latek zdradził w 2018 roku, podczas rozdania Telekamer. Niedawno portale donosiły, że piosenkarz i jego partnerka planują ślub.

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska rozstali się

Niestety, związek Rafała Brzozowskiego i Anny Tarnowskiej nie przetrwał próby czasu. Uczestnik pierwszej edycji The Voice of Poland wydał oświadczenie, w którym poinformował, że rozstał się z modelką.

Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki – napisał Rafał Brzozowski.

Zaznaczył, że jest to jedyny komentarz w sprawie.

Pragnę podkreślić, że jest to jedyny oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać – czytamy.

Blanka Lipińska ma fotkę Barona w domu. „Mam więcej zdjęć swoich byłych na chacie” >>

Podobny post pojawił się na Instagramie byłej narzeczonej Rafała Brzozowskiego.

Rafał, z całego serca życzę Ci szczęścia i trzymam kciuki za Twój występ podczas tegorocznej Eurowizji, wiem, że dasz z siebie wszystko! – dodała Anna Tarnowska.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.