News

Red Lipstick Monster zamyka sklep. Bee*zee kończy działalność

Red Lipstick Monster zamyka sklep. Bee*zee kończy działalność

Fot. Instagram.com/redlipstickmonster

Red Lipstick Monster zamyka swoją markę. Koniec bee*zee nastąpił kilka miesięcy po premierze.

Red Lipstick Monster szczerze o chorobie: 'Usłyszałam, że mam guza' >> 

Pod koniec 2021 roku Ewa Grzelakowska–Kostoglu ruszyła ze swoją marką „self-care”. Na stronie internetowej bee*zee pojawiły się peodukty CBD i poduszki na oczy.

Niedawno Red Lipstick Monster nagrała film, w którym poinformowała, że podjęła decyzję o zamknięciu bee*zee. Produkty mają być dostępne na stronie marki do 22 sierpnia 2022 roku, do godziny 23.59, lub do wyczerpania zapasów.

Red Lipstick Monster: koniec bee*zee

Po starcie bee*zee nie rozumiałam o co chodzi Wam, jak pisaliście, że takie produkty to nie self-care. (…) I zrozumiałam dopiero teraz, po kilku miesiącach, że tak, takie produkty fizyczne to totalnie nie jest self-care. Bo to jest końcowy etap (…), a to, co jest najważniejsze to jest ta praca, nad samą sobą, nad nami samymi, która najczęściej odbywa się, wiecie, na terapii. Albo to są rzeczy, które sprawiają, że wewnętrznie urastamy, a nie właśnie takie dodatki, jakie ja chciałam mieć w bee*zee – tłumaczy Red Lipstick Monster w nowym filmie.

Joe Jonas 'ostrzykuje' sobie twarz w walce ze zmarszczkami. Skomentował to >> 

Więc totalnie nie tędy droga i dzięki Wam się po prostu tego nauczyłam. To Wy mi to uświadomiliście. Na początku Wasze argumenty w ogóle do mnie nie docierały, ale ja po prostu musiałam zaznać tej porażki, żeby to wszystko zrozumieć – dodała słynna influencerka.

Red Lipstick Monster podkreśliła, że wierzyła i nadal wierzy w produkty bee*zee, bo, jak twierdzi 36-latka, są one „totalnie topowymi w swojej kategorii”.

Ale w ogóle nie tędy droga. Więc zamykam bee*zee. (…) To była niesamowita przygoda. I kolejny raz w życiu udowodniłam sobie, że żeby coś skumać, po prostu trzeba tego doświadczyć – mówiła youtuberka.

Deynn kupiła wymarzone Porsche. Zdradziła, ile kosztowało >>

Red Lipstick Monster zapowiedziała, że wraca na te tory self-care, które obrała przed powstaniem bee*zee. Ewa Grzelakowska–Kostoglu podziękowała też wszystkim, którzy ją wspierali.

Cały film Red Lipstick Monster, w którym mówi o zamknięciu marki, znajdziecie niżej.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.