Reklama
placeholder
News

Rezi ma nową dziewczynę. Youtuber potwierdził związek i podzielił się jej zdjęciami

Rezi ma nową dziewczynę. Youtuber potwierdził związek i podzielił się jej zdjęciami

fot. instagram.com/rezigiusz/

Reklama
Reklama
placeholder

Rezi, a właściwie Remigiusz Wierzgoń, to twórca internetowy, który zaczął publikować filmy na YouTubie w 2008 roku. Początkowo miał kanał o nazwie  reZiwierzgon, a dwa lata później założył profile o nazwie reZiGaming i reZiPlayGames. Jego aktualny kanał, który w 2012 roku nazywał się reZiPlayGamesAgain, można znaleźć pod nazwą reZigiusz. Obecnie subskrybuje go ponad 4,87 milionów osób. Youtuber jest też aktywny w mediach społecznościowych. W swoim ostatnim wpisie na Instagramie poinformował fanów o tym, że jego serce znów jest zajęte.

Sandra Kubicka zdradziła jak wyglądały przygotowania do ślubu z Baronem. Wszystko trzymano w tajemnicy >>

Rezi jest zakochany. "Czuję się po prostu szczęśliwy"

Rezi 15 kwietnia 2024 roku wyjawił, że jest zakochany. Do wpisu w którym ogłosił radosną nowinę, dodał zdjęcia z ukochaną. Zdradził w nim, że jest bardzo szczęśliwy. Przypomnijmy, że influencer w 2023 roku rozstał się z Weroniką Garsztką. W trakcie ich związku była partnerka youtubera przeszła udar.

O swojej nowej relacji Rezi napisał:

Długo siedziałem nad tym, co tutaj napisać…
Ale tak prosto z mostu - od dłuższego czasu wreszcie czuję się po prostu szczęśliwy ☺️

Wybranką Rezi'ego jest Marta Porębska. Na ten moment niewiele o niej wiadomo. Za pośrednictwem swojego kanału nadawczego Rezi wyjaśnił, dlaczego zdecydował się ujawnić nowy związek.

Tak tutaj Wam tylko jeszcze dopowiem, że choć chcemy nasz związek zachować w bardziej kameralnym stylu, to jednak mimo wszystko musiałem w końcu coś opublikować, by ukrycić detektywów na tiktoku i innych portalach. Nie będzie to teraz nagle couple power dla lajków i wyświetleń na kanale i mediach. Chce zajmować się tym czym się zajmuje, ale nie chce na siłę dbać o to by na każdej relacji nie było widać Marty czy w jakimś kadrze na filmie vlogu, zastanawiać się czy czegoś nie było widać. Chcemy normalnie żyć 🫡 Dość sporo osób odnosi się do moich poprzednich relacji - co jest trochę niemiłe. Ale każdy ma prawo. W końcu opublikowałem coś publicznie. Natomiast przez całe moje życie byłem w 3 związkach - dużo? Niedużo? Nie wiem 🤷🏻‍♂️ ale dzisiaj będąc w czwartej relacji mając 28 lat i będąc bogatszy o doświadczenie z wcześniejszych, liczę na to, że się nam wszystko dobrze poukłada. W Internecie widzicie tylko to, co twórcy chcą byście widzieli ✌🏻związek to relacja dwóch osób i tylko te dwie osoby wiedzą najlepiej co się dzieje w środku i co z czego wynika. Dużo z Martą rozmawialiśmy o tym, jak wpłynie na nas to, czym się zajmuje i jak ta ogromna fala zasięgu i publiczności zadziała. Nie chcieliśmy i nie chcemy robić z tej relacji show, ale kij ma dwa końce. Nie pokazując niczego ja w Internecie wychodzę na wolnego strzelca, tak samo Marti. Więc finalnie doszliśmy do wniosku, że coś trzeba pokazać ✌🏻Gdy jesteśmy na wspólnym wyjeździe i ciesząc się chwilą dodajemy coś na igs - męczące stało się wycinanie się nawzajem "byleby nie było widać, bo będą łączyć kropki i pójdzie fala". So! Podsumowując, traktujemy się poważnie i chcę byście wiedzieli że jest nam dobrze 😇

Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!

Wersow przyznała ile dziennie zarabia. Kwota minimalna wcale nie jest niska >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama