Reklama
placeholder
News

ReZi - wiek, wzrost, partnerka, YouTube, piosenki, Instagram

ReZi - wiek, wzrost, partnerka, YouTube, piosenki, Instagram

fot. Instagram: @rezigiusz

Reklama
Reklama
placeholder

ReZi, a właściwie Remigiusz Wierzgoń, jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Co warto o nim wiedzieć?

Maciej Musiał w reklamie jako dziecko. Rozpoznalibyście go? >>

ReZi - wiek

ReZi urodził się 11 września 1996 roku w Rybniku. Jego rodzinny dom znajduje się w Wodzisławiu Śląskim. W 2023 roku ReZi skończy 27 lat. 

ReZi - wzrost

ReZi ma 180 cm wzrostu. 

Rezi - partnerka

Nie wiadomo, czy ReZi obecnie z kimś się spotyka. Youtuber jakiś czas temu poinformował o rozstaniu z Weroniką (znaną na Instagramie jako @garszcioszka), która pod koniec kwietnia 2022 roku przeszła ciężki udar. Rezi towarzyszył swojej byłej partnerce w szpitalu i wspierał ją w powrocie do zdrowia. 

ReZi wcześniej był związany z Agatą Saczewicz, która często pojawiała się w jego filmach na YouTube. W trakcie swojego 4-letniego związku para zaadoptowała psa, Kluchę, która po ich rozstaniu zamieszkała z Agatą. ReZi był również w związku z Martyną Musiolik, z którą rozstał się w 2018 roku. 

ReZi - YouTube

ReZi zaczął publikować filmy na YouTube od 2008 roku. Najpierw mial kanał o nazwie reZiwierzgon, a dwa lata póćniej założył profile o nazwie reZiGamingreZiPlayGames. Jego aktualny kanał, który w 2012 roku nazywał się reZiPlayGamesAgain, można znaleźć pod nazwą reZigiusz. Kanał obecnie subskrybuje ponad 4,37 milionów osób.

ReZi zdobył szczególną popularność dzięki serii Minecraft na modach. W późniejszych latach swojej kariery na YouTube zaczął publikować nie tylko content związny z grami, ale też ze swoimi pasjami, do ktorych należy między innymi Enduro oraz zagraniczne podróże. Na profilu Rezi'ego można znaleźć wiele wakacyjnych vlogów z Chorwacji, którą uważa za swój drugi dom. Poza tym ReZi w ostatnich latach wziął udział w wielu challengach i trendach.

W prowadzeniu swojego kanału ReZi może liczyć na wsparcie swojej ekipy o nazwie Thunder Crew. Nowe projekty youtubera są tworzone w ich biurze we Wrocławiu. 

Gargamel 'był zaje*iście przemocowy': wyzwiska, plucie, szarpanie, kontrola. Youtuber zareagował na oskarżenia >>

ReZi - The Brain. Genialny umysł

W 2017 roku ReZi zadebiutował w roli jurora w 2. edycji programu The Brain. Genialny umysł. Youtuber zastąpił Mariusza Pudzianowskiego i oceniał uczestników wraz z Anitą Sokołowską i Cezarym Żakiem. 

ReZi - piosenki

ReZi w 2022 roku postanowił spróbować swoich sił w świecie muzyki. Youtuber dotychczas wydał dwie piosenki pod tytułem Jeden Ruch i Eden

ReZi - Instagram

ReZi prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie @rezigiusz. Obecnie obserwuje go ponad 1,7 milionów internautów. 

 

 

 

 

 

 

 

ReZi - Jeden Ruch 

 

ReZi - Eden

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama