News

Robert Lewandowski: tak wygląda menu w jego restauracji. Drogo?

Robert Lewandowski: tak wygląda menu w jego restauracji. Drogo?

Fot. Instagram.com/_rl9

Restauracja Roberta Lewandowskiego jest już otwarta. Zobaczcie jak wygląda menu i jakie są ceny serwowanych potraw w lokalu, którego współwłaścicielem jest słynny piłkarz.

Robert Lewandowski otwiera restaurację przy pomocy syna Magdy Gessler >> 

Robert Lewandowski – restauracja w Warszawie

O restauracji „Lewego” jest głośno od dawna. Przy jej tworzeniu sportowiec współpracował m.in. z synem Magdy Gessler, Tadeuszem Mullerem.

NINE'S Restaurant & Sports Bar w Warszawie to restauracja, sports bar i przestrzeń eventowa w jednym, która ma 4 poziomy i liczy ponad 1300 metrów kwadratowych. Goście mogą tam obejrzeć m.in. wydarzenia sportowe, wyświetlane na profesjonalnych telebimach.

NINE'S Restaurant & Sports Bar – menu

W restauracji Roberta Lewandowskiego na pewno znajdą coś dla siebie fani kuchni amerykańskiej, polskiej i azjatyckiej. W karcie dań są takie potrawy jak m.in. chrupiące skrzydełka z kurczaka, smażone krewetki i kalmary, burgery, green curry, schabowy z kością oraz ramen. Nie brakuje też propozycji dla tych, którzy chcieliby zjeść deser lub wypić koktajl.

Stawki za pracę w restauracji Lewandowskiego są za niskie? 'Oczekujemy dużego ruchu' >> 

Restauracja Roberta Lewandowskiego – ceny w NINE'S Restaurant & Sports Bar

Ceny w restauracji zawodnika Bayernu Monachium nie są aż tak wysokie, jak mogłoby się wydawać. Za przystawkę trzeba zapłacić około 28-35 złotych, a za sałatkę lub makaron – 35-48 złotych. Burgery w zestawie z frytkami i sałatką kosztują 38-45 złotych, inne dania główne to koszt około 50 złotych. Jeśli chcecie zjeść deser, musicie zapłacić przynajmniej 20 złotych.

Skusicie się? 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.