Reklama
placeholder
News

Justin Bieber blokuje biznes Hailey! Dlaczego?

Justin Bieber blokuje biznes Hailey! Dlaczego?

Fot. Instagram.com/justinbieber

Reklama
Reklama
placeholder

Justin Bieber blokuje biznes Hailey! Wygląda na to, że żona wokalisty nie zaprezentuje szybko własnej marki. Dlaczego?

Justin Bieber i Hailey znowu o ślubie. Jest nowa data >> 

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Hailey Bieber chce stworzyć własną markę kosmetyczną. Modelka wybrała już nawet nazwę. Jej firma miałaby się nazywać Bieber Beauty. Wygląda jednak na to, że na kosmetyki od Hailey będziemy musieli jeszcze trochę poczekać... Jak podają źródła, urząd patentowy odrzucił wniosek Hailey Bieber o zastrzeżenie nazwy firmy, przez działania Justina.

Justin Bieber został twarzą dezodorantu. Ma własny zapach >> 

Mówi się, że jeszcze w 2009 roku Justin Bieber, za pośrednictwem prawników i menadżera, zastrzegł w urzędzie patentowym nazwy i znaki towarowe, które w jakikolwiek sposób są związane z nazwiskiem wokalisty. To miało zapobiec wykorzystywania wizerunku Justina przez osoby postronne. Zastrzeżenie nazwy Bieber oznacza, że nikt, nawet Hailey Bieber, nie może jej wykorzystać. No, chyba, że Justin wycofa wniosek, ale to też nie jest takie proste…

Justin Bieber śpiewa na live! On i Hailey są przesłodcy >> 

Nie od dziś wiadomo, że Justin bardzo wspiera żonę, więc bardzo możliwe, że postara się przekonać urząd do wycofania zastrzeżenia. Jeśli nie, Hailey będzie musiała wymyślić jakąś inną nazwę dla swojej marki.

Kupilibyście kosmetyki Bieber Beauty?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama