News

Rodzeństwo gwiazd – podobni do sławnych braci i sióstr?

Rodzeństwo gwiazd – podobni do sławnych braci i sióstr?

Fot. Instagram.com

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda rodzeństwo gwiazd? Zobaczcie naszą listę i oceńcie czy są podobni do sławnych braci i sióstr!

Światowe gwiazdy noszą polskie ciuchy! Cyrus, Bieber, kto jeszcze? >> 

 

Ariana Grande

Przyrodni brat Ariany Grande, Frankie Grande, jest starszy od wokalistki o 10 lat. Jest aktorem, tancerzem, YouTuberem, osobowością telewizyjną i modelem. Przez wiele lat występował na Brodwayu. Frankie jest homoseksualistą.

 

 

 

Enrique Iglesias

Julio Iglesias Jr jest młodszy od Enrique. Podobnie jak brat, robi karierę w show-biznesie. Julio jest gwiazdą muzyki w Hiszpanii. Występował też w tamtejszych edycjach programów Taniec z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie zajął 3. miejsca. Julio Iglesias Jr pracuje też jako model. Jest zabójczo przystojny! ;-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning ??? hanging with my friend Celine ??

Post udostępniony przez Julio Iglesias, Jr. (@juliojrofficial)

 

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa ma trzy przyrodnie, młodsze siostry. Ze strony matki – Kornelię i Wiktorię oraz – ze strony ojca – Alicję. 14-letnia Wiktoria interesuje się sztuką, 7-letnia Kornelia kocha taniec. Alicja ma 16 lat, i podobnie jak Julia, próbuje swoich sił przed kamerą.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołe święta ?

Post udostępniony przez VickyDraws (@wiktoriaparzyszek)

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Polska Perfekcyjna Pani Domu ma starszego o 5 lat brata. Michał Kostrzewski jest światowej sławy tancerzem baletowym. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo, aktualnie zajmuje się choreografią. Brat Małgorzaty Rozenek-Majdan mieszka we Francji razem z żoną i trójką dzieci.

 

 

Brad Pitt

Brad Pitt ma młodsze rodzeństwo – siostrę Julie Neal i brata – Douglasa Mitchella. Oboje pozostają w cieniu sławnego brata. O Julie niewiele wiadomo, poza tym, że urodziła się w 1969 roku. Douglas też raczej unika sławy, chociaż w 2012 roku wystąpił w reklamie sieci komórkowej Virgin Mobile Australia. Na co dzień 53-letni Doug prowadzi kilka swoich firm i zajmuje się działalnością charytatywną.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 50th birthday to Brad's younger brother Doug!?? #BradPitt #DougPitt

Post udostępniony przez The Jolie-Pitt's? (@joliepittsquad27)

 

Selena Gomez

Selena Gomez ma dwie młodsze siostry. Dziewczynki przyszły na świat w 2013 i 2014 roku. Gracie Elliot Teefey to córka mamy Seleny z drugiego związku. Victoria jest natomiast drugą córką ojca wokalistki. Poza tym Selena Gomez ma jeszcze przybranego brata Marcusa.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sissy and I #forlife

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you God for such a blessed Christmas. #daddysgirls #christmas2014 #blessed #godisgreat

Post udostępniony przez Rick Gomez (@wrikster)

 

Patricia Kazadi

Patrycja Kazadi ma młodsze rodzeństwo – siostrę Victorię i brata Williama. O Williamie nie mówi się głośno, za to z Victorią Patricia wystąpiła niedawno w tanecznym show – Dance, Dance, Dance. Dziewczyny zajęły wspólnie 2. miejsce w show.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always together #KAZADIsisters ??

Post udostępniony przez ?? Patricia Kazadi (@kazadi_official)

 

Michał Szpak

Michał Szpak co jakiś czas występuje na scenie wspólnie ze starszą siostrą Marleną, która jest śpiewaczką operową. Marlena odnosi sukcesy za granicą w tej dziedzinie, na stałe mieszka we Włoszech. Oprócz siostry Michał ma też starszego brata Damiana, który jest bokserem i młodszą siostrę Ewę.

 

 

Taylor Swift

Taylor Swift ma młodszego o 3 lata brata, który jest aktorem. Austin kończył Uniwersytet Notre Dame. Na ekranie zadebiutował w 2016 roku rolą w thrillerze Kontrola Absolutna. Występował tam u boku Pierce’a Brosnana.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MY ALL EYES ARE ON AUSTIN?! WHO IS TAYLOR? IDK ?

Post udostępniony przez ?? Track 7 (@comebackbeheretaylor13)

 

Jennifer Lopez

J. Lo ma dwie siostry. Młodszą Lyndę i starszą Leslie. Lynda, tak jak sławna siostra, związała się z show-biznesem. Jest dziennikarką. Prowadzi m.in. program America This Morning. Była gospodynią E! News, a w 2001 roku zdobyła nagrodę Emmy za program Outstanding Morning News Program.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love them ?❤

Post udostępniony przez JLo Follows ❤ (@stejlover)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

throw b

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.