News

Roksana Węgiel pokaże chłopaka? Wiadomo czy jest znany

Roksana Węgiel pokaże chłopaka? Wiadomo czy jest znany

fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel pokaże publicznie chłopaka? Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 została zapytana o związek i zdradziła, czy jej ukochany to ktoś z show-biznesu.

Roksana Węgiel z chłopakiem na wakacjach? Pokazała TAKIE zdjęcie >> 

O tym, że serce Roxie Węgiel jest zajęte mówi się od dłuższego czasu. W lipcu wokalistka pokazała na Instagramie zdjęcie z wakacji, na którym trzyma kogoś za rękę i podziwia morze. Dodatkowo w poście pojawiła się emotikonka serduszka.

Kilka miesięcy wcześniej Roksana Węgiel, pytana o status związku przez jeden z portali, powiedziała tylko, że „jest coś na rzeczy”.

Roksana Węgiel – chłopak

Piosenkarka, która w styczniu 2023 roku skończy 18 lat, mówiła w wywiadzie dla portalu Pudelek, że nadal jest szczęśliwie zakochana. Dodała jednak, że to jest jej prywatna sprawa i nie chciała poruszać tego tematu.

57-letni Krzysztof Ibisz został ojcem. Zdradził imię dziecka i pokazał pierwsze zdjęcia >>

Reporterka zapytała jednak, czy Roksana Węgiel zabierze na przykład swojego chłopaka na ściankę.

Raczej nie. Nie, bo on nie jest osobą publiczną i chcemy, żeby tak pozostało – wyjaśniła

Po rozstaniu z Danielem Yastremskim, którego Roksana Węgiel poznała podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, zapowiadała, że jej następny związek nie będzie medialny. Wygląda na to, że fani nieprędko zobaczą wspólne zdjęcia Roksany Węgiel i jej wybranka na przykład na Instagramie. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.