Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel: jej chłopak przeprowadza się do Polski! Zamieszkają razem?

Roksana Węgiel: jej chłopak przeprowadza się do Polski! Zamieszkają razem?

Fot. Instagram.com/danielyastremski

Reklama
Reklama
placeholder

Chłopak Roksany Węgiel przeprowadza się do Polski! Czy to znaczy, że niedługo Roxie i Daniel zamieszkają razem?  

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym na sesji zdjęciowej. „Rośnie nam druga Kim Kardashian” >> 

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski - związek 

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski poznali się podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku. Coś między nimi zaiskrzyło i Roxie zdobyła w Mińsku nie tylko główną nagrodę, lecz także się zakochała. ;-) W styczniu 2019 roku 14-letnia wokalistka potwierdziła, że ona i o rok starszy Daniel są razem, wrzucając na Instagram zdjęcie, na którym chłopak ją całuje.

Roksana Węgiel potwierdza: TAK, TO MÓJ CHŁOPAK! >> 

Od początku znajomości Roksana i Daniel wrzucają do internetu wspólne zdjęcia, regularnie się widują, a nawet zaśpiewali razem podczas jednego z koncertów Roxie. W czasie show w Jastrzębiu-Zdroju para zaśpiewała w duecie piosenkę Nie Zmienisz Mnie.

Roksana Węgiel w duecie ze swoim CHŁOPAKIEM! Posłuchaj >> 

Chociaż Daniel i Roxie wyglądają na dobraną parę, w jednym z wywiadów Roksana Węgiel przyznała, że czasem jest im trudno z powodu odległości, która ich dzieli. Okazuje się, że wkrótce para będzie mogła widywać się częściej, bo Daniel Yastremski już niedługo przeprowadzi się z rodzinnej Białorusi do Polski. Niedawno Chłopak Roksany Węgiel zdradził na Instagramie, że przenosi się do Warszawy.

To był sekret. Ale mogę już powiedzieć, że od września będę mieszkał w Warszawie - powiedział Daniel, odpowiadając na pytanie jednego z fanów. 

Warszawa. Już niedługo zobaczę więcej w tym mieście (...) – napisał też pod jednym ze zdjęć.

Mówi się, że Daniel Yastremski przeprowadzi się do naszego kraju we wrześniu, ponieważ chce zacząć naukę w szkole w stolicy.

Roksana Węgiel o związku z Danielem Yastremskim. Nie jest jej łatwo >> 

Czy przeprowadzka oznacza, że Roksana Węgiel i Daniel Yastremski niedługo zamieszkają razem? Raczej nie, bo oboje są jeszcze nastolatkami, ale na pewno będą mogli częściej chodzić na randki. ;-) 

Kibicujecie im?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama