Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już małżeństwem? Mieli ważny powód, by przyspieszyć ślub

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już małżeństwem? Mieli ważny powód, by przyspieszyć ślub

fot. materiały prasowe Polsat

Reklama
Reklama
placeholder

Wygląda na to, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej naprawdę wzięli ślub cywilny w tajemnicy. Wiadomo, z jakiego powodu para miała zdecydować się na przyśpieszenie ceremonii.

Plotki odnośnie ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja pojawiły się w sieci pod koniec marca 2024 roku. Wtedy wyszło na jaw, że wokalistka zarejestrowała swoją firmę na nowe nazwisko, czyli Roksana Węgiel-Mglej. Internauci zauważyli też, że wokalistka ma na palcu pierścionek przypominający obrączkę. 19-latka wcześniej zdradziła w wywiadzie dla RMF FM, że jej ślub z 27-letnim songwriterem ma odbyć się jeszcze w 2024 roku. Nie ujawniła jednak dokładnej daty ceremonii. Okazuje się, że para miała przyśpieszyć swój ślub z uwagi na babcię Kevina Mgleja.

Roksana Węgiel już ZMIENIŁA NAZWISKO? Te trzy rzeczy wskazują, że ona i Kevin Mglej mogą być po ślubie >>

Roksana Węgiel i Kevin Mglej PRZYŚPIESZYLI ŚLUB? 

Wygląda na to, że plotki o ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja właśnie się potwierdziły. Według najnowszych ustaleń portalu Pudelek ich ślub cywilny odbył się najpewniej w okolicach 29 marca 2024 roku i miał zostać przyśpieszony ze względu na pogarszający się stan zdrowia babci Kevina Mgleja. Informator portalu przekazał, że:

Roksana i Kevin nie mogli dłużej czekać. Babcia 27-latka, z którą był bardzo związany, była ciężko chora. Parze zależało, aby była obecna na ceremonii.

Pudelek dowiedział się też od swojego informatora, że babcia Kevina Mgleja zmarła w zeszłym tygodniu, a jej pogrzeb miał odbyć się w sobotę 20 kwietnia 2024 roku. Zaledwie dzień później Roksana Węgiel i Kevin Mglej zatańczyli razem w ćwierćfinale tanecznego show, w którym wokalistka obecnie bierze udział. Para otrzymała za swój występ maksymalną ilość punktów. 

Jakim ojcem jest Kevin Mglej, ukochany Roxie? Głos zabrała jego była partnerka >>

Roksana Węgiel i Kevin Mglej dotychczas nie potwierdzili plotek o swoim ślubie. Portal Plejada ustalił, że para planuje również ślub kościelny, który ma odbyć się w sierpniu 2024 roku.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama